AK Parti'li Çakır: Yolu belediye yapacak

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yapımı devam eden Devlet Hastanesi'nin yol sorununun Ereğli Belediyesi tarafından yapılacağı açıklandı.     Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, konuyla ilgili olarak yaptığı basın...

AK Parti'li Çakır: Yolu belediye yapacak
23 Mayıs 2014 Cuma 14:48

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yapımı devam eden Devlet Hastanesi'nin yol sorununun Ereğli Belediyesi tarafından yapılacağı açıklandı.

    Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, konuyla ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında "Gerekli planlamaları yaptık, en kısa sürede 17,5 metre genişliğindeki yol çalışmasını başlatıyoruz. Hastaneye çıkış istikametinde yani Karayolundan - Kaynarca konutlarına giriş bölümüyle ilgili olarak ise Karayolları Bölge Müdürlüğü ile görüştük. Geçici olarak çıkış istikametinde bir ışıklı kavşak düzenlenmesi yapılabilir, onun yanında görüş mesafesini artırabilecek şekilde de yolda bir genişleme yapılabilir. Hastanemize gelen insanların daha rahat etmesi için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir hastane. Hastane otoparkları yetmez diye belediye tarafından yapılan yol kenarlarına da otopark yaptırıyoruz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×