AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'in yeni yıl mesajı

AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, yeni yıl nedeni ile bir mesaj yayımlayarak, "Yeni umutlarla karşıladığımız 2014 yılının, milletimiz için istikrarlı, başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin dileğidir.

AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'in yeni yıl mesajı
31 Aralık 2013 Salı 11:53

AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, yeni yıl nedeni ile bir mesaj yayımlayarak, "Yeni umutlarla karşıladığımız 2014 yılının, milletimiz için istikrarlı, başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin dileğidir." dedi.

Dengiz, mesajında, geride bıraktığımız 2013 yılının ülkemiz ve dünya açısından önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl olduğunu belirterek şunları söyledi; “Geçtiğimiz yıl ekonomik sorunlarını aşmak için yoğun çaba gösteren Türkiye, yurttaşlarının temel hak ve özgürlüklerini geliştirmek doğrultusunda köklü adımlar atarak, çağdaş dünyayla bütünleşme sürecinde de önemli ilerlemeler sağlamıştır. Türkiye, geride kalan 2013 yılında, bölgesinde ve dünyada barış ve istikrar öğesi olarak gelişmesini sürdürmüş, kıvanç duyduğumuz atılım ve başarılarıyla, gurur verici düzeye ulaşmıştır. Daha gelişmiş, kalkınmış ve müreffeh bir Türkiye’de yaşamak hepimizin ortak dileğidir. Milletçe birbirimizi sevmemiz, birbirimize kardeşçe yaklaşmamız, dayanışma içinde olmamız, görevimizi, işimizi daha iyi yapmamız, çok çalışmamız halinde güçlü, ileri ve mutlu bir Türkiye hedefine daha kolay ulaşacağımıza inanıyorum. Her takvim yılı yeni bir başlangıçtır. Yeni takvim yılının insanlık âlemine, İslam âlemine, milletimize, ülkemize, barış, kardeşlik, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini Yüce Allah’tan temenni ederim.”

Dengiz, açıklamasını, “2013 yılının ilimize, ülkemize ve dünyaya barış ve esenlik, tüm insanlara başarı, sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum." diye bitirdi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×