17 kaymakamla çalıştı

Samsun’un Bafra ilçesinde Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Necmettin Özel, 41’inci çalışma yılını doldurmanın gururunu yaşıyor.

17 kaymakamla çalıştı
19 Mart 2014 Çarşamba 15:13

Samsun’un Bafra ilçesinde Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Necmettin Özel, 41’inci çalışma yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Necmettin Özel 41 yılda yaptığı başarılı çalışmalarla çok sayıda takdir ve plakete değer görülmüş.

41 yılda tam 17 kaymakam ve 12 kaymakam refiki ile çalışan Özel yaptığı açıklamada, "41 yıl önce Bafra Kaymakamlığında Tahrirat Katibi Refiki olarak göreve başladım. Sırasıyla Tahrirat Katibi, Büro Şefliğinden sonra şimdi de Kaymakamlık yazı işleri müdürlüğü görevimi yürütüyorum. Bugüne kadar 17 kaymakam ve 12 kaymakam refiki ile çalışma mutluluğuna eriştim. Çalıştığım kaymakamlardan Şükrü Özhan, Necati Özen, Yıldırım Kartal, Selahattin Aparı, Derya Kadıoğlu ve Zübeyir Kemelek vali olmuşlardır. Hepsi ile bir baba-evlat –kardeş gibi çalıştık. Hepsi de birbirinden değerli kaymakamlardı. Bafra ilçesine gelen tüm kaymakamlarımız ilçemiz ve bölgemiz için gecesini-gündüzüne katan devlet adamlarıdır. Onlarla Bafralılar gibi bizler de gurur duyuyoruz.’’ dedi. CİHAN

17 kaymakamla çalıştı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×