14 Şubatta çiftler nikah masasına koştu

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla nikah kıyan çiftlerin sayısında büyük artış yaşandı.

14 Şubatta çiftler nikah masasına koştu
14 Şubat 2014 Cuma 16:23

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla nikah kıyan çiftlerin sayısında büyük artış yaşandı. Bu nedenle Adana Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Memurluğu en yoğun günlerinden birini geçirdi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da nikah kıymak için 14 Şubatı seçen çiftlerin nikahlarını kıydı, mutluluklar diledi. İlk olarak Murat Çiftçi-Kübra Keskin (Çiftçi) çiftinin nikahını kıyan Zihni Aldırmaz, gençlerin evlenmek için 14 Şubatı tercih etmesinin anlamlı olduğunu söyledi. Zihni Aldırmaz ardından Sedat Dönmez ile Gülcan Geyik’in (Dönmez) nikahını kıydı. Evlenen tüm çiftlerin ömür boyu mutlu olmasını dileyen Zihni Aldırmaz, tüm çiftlere fincan takımı hediye etti. Zihni Aldırmaz, nikah kıyan çiftlerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Ayrıca; Hanife Doğan-Kadir Koçak, Canan Erdem-Burak Kul, Emsal Tırkaz-Abdulkadir Doğru, Eda Akan-Hasan Sayılır, Kübra Semir-Birkan Ergin, Burcu Keretli-Ejder Aslan, Özlem Sarıgül-Murat Ağbaş, Seher Uzun-Abdulnur Albayrak, Ebru Saygeçitli-Önder Özel, Esengül Cavlak-Alaattin Aylantekin, Ayfer Avcu-Stephan John Zeiders, Esra Ergün-Mehmet Ali Güneyli de Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Memurluğu’nda nikah kıyan diğer çiftler oldular.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×