Zuhal Topal mikser kim? Dış sesin sahibi kimdir?

Zuhal Topal dış ses mikser kim yani dış ses kim olduğu sorusu en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Ekranların sevilen yüzlerinden Zuhal Topal'ın programı en çok izlenenler arasında yer alıyor. Zuhal Topal programında dış ses olan ve Topal'ın 'Mikser' ismiyle hitap ettiği kişi kimdir?

Google Haberlere Abone ol

Zuhal Topal mikser kim, dış ses mikser kim veya Zuhal Topal'la Sofrada dış ses kimdir? sorusu en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Televizyon ekranlarının aranan yüzü Zuhal Topal'ın sunduğu Zuhal Topal’la Sofrada programının dış sesi merak ediliyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Mikser kimdir, dış ses gerçek adı nedir? 

Zuhal Topal Mikser kim? Zuhal Topal dış sesin sahibi bakın kim çıktı?
Zuhal Topal mikser kim? Dış sesin sahibi kimdir?

 

Vatandaşlar tarafından çokça merak edilen ve araştırılan dış ses, sonunda belli oldu. Zuhal Topal daha önce yaptığı açıklamada 'Mikser'in kimliğini açıklayacağını söylemişti. 

İŞTE ZUHAL TOPAL MİKSER

Zuhal Topal'la Sofrada programında dış sesi canlandıran ve Zuhal Topal tarafından 'Mikser' diye çağrılan usta sanatçı Aydoğan Temel. Aslen Adapazarı Hacılar köyünden.

AYDOĞAN TEMEL KİMDİR?

Aydoğan Temel, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Temel, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır. 1983 yılından beri dizi, çizgi film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmleri dublajı ve yönetmenliği yapmaktadır.

Usta bir seslendirme sanatçısı olan Temel'in dublaj seslendirmesini yaptığı bir çok film bulunmaktadır. Seslendirdiği kişiler arasında William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu sayılabilir.

Zuhal Topal Mikser Kim?
Zuhal Topal mikser

 

Aydoğan Temel'in seslendirdiği karakterler çoğunlukla kötü, sapık, komik, sorunlu adamlar oluşturmaktadır.

Temel daha önce Show Tv’de yayınlanmış magazin programlarından Pazar keyfi’nin dış sesini oynamıştır. O zamana kadar yapılmış magazin seslendirmelerinin dışına çıkarak ve fark yarattı ve kimi kesim tarafından eleştirilse de izleyicilerin beğenisini kazanarak aklitleri türedi. Daha sonra Uçankuş programında şimdiye kadar ekranın dışında gizemli bir ses kalan Aydoğan Temel ekranın karşısına çıktı ve bu programı sundu.

Zuhal Topal Mikser Kim?
Zuhal Topal mikser veya dış sesin sahibi

2011 yılında vizyona giren Komik Bir Aşk Hikayesi adlı sinema filminin senaryosunu yazarak baş rolünde oynadı. Ayrıca 2010 yılında Atv’de yayınlanan Yalancısın Sen isimli dizide oynamıştır.

Yorumlar