Zahide Yetiş boşandı mı, eşi kimdir, nereli, kaç yaşında?

Zahide Yetiş boşandı mı, eşi kimdir, nereli, kaç yaşında? Show TV'de hafta içi her gün kendi adıyla yayınlanan programı sunan Zahide Yetiş aslen nerelidir, kaç yaşındadır, kimdir? Sunduğu programlarla izleyicinin beğenisini toplayan Zahide Yetiş hakkında çok az bilinenleri sizler için derledik.

Google Haberlere Abone ol

Zahide Yetiş boşandı mı, eşi kimdir, nereli, kaç yaşında? Gündüz kuşağı programlarından kendi adını taşıyan programı sunan Zahide Yetiş aslen nerelidir, kaç yaşındadır, kimdir? Televizyon dünyasının gündüz kuşağı programlarından birini sunan Zahide Yetiş'in kaç yaşında olduğu, nereli olduğu ve asıl mesleğinin ne olduğu programı seyredenler tarafından merak ediliyor. 

Yetiş aslen Trakyalı'dır. Zahide Yetiş'in yaşı ise 40'tır. Asıl mesleği ise ses sanatçılığıdır. 

İşte Zahide Yetiş biyografisi:

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya'nın başkenti Viyana'da doğdu.

Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir.

Bir kız, üç erkek kardeşi vardır.

ANNESİ VE BABASI ZAHİDE ÇOK KÜÇÜKKEN AYRILDI

Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir'de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

ZAHİDE YETİŞ'İN SUNDUĞU PROGRAMLAR

Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.

TV8 'de "Kentlerin Dili" adlı programla Türkiye'yi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye'nin ilk Teknoloji Programı olan 'İnternet TV' yi sundu, 'İnternet Dünyası' adlı bir gazete köşesi hazırladı.

İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi.

TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında "Genç Gözüyle Tartışma" , "İnternet TV", "Türk Site", "Gün Başlıyor", "Şans Karesi" ve "İzlenimler" gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlarının sunuculuğunu yaptı.d

ZAHİDE'YLE YETİŞ HAYATA İLE ZİRVEYE ÇIKTI

Kanal D'de yayınlanan tam üç sezon "Doktorum" Proğramını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu.Yetiş'in asıl çıkış yaptığı program ATV'de "Zahide'yle yetiş hayata" oldu. Yetiş, şuan SHOW TV'de Zahide Yetiş'le adlı programı sunuyor.

ERKEK ÇOCUK DÜNYAYA GETİRDİ

Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı. Yetiş ve Arısoy çiftinin geçtiğimiz yl bir erkek çocukları dünyaya geldi.

Daha önce bir defa evlilik yapan ve boşanan Yetiş, halen iş adamı Cem Arısoy ile evlidir.

Çiftin Aras adında bir oğulları vardır.

2020 yılında Kanal D'de hafta içi her gün yayımlanan Zahide Yetiş'le Gelin Görün adlı yarışmayı sundu.

Yarışma kısa sürdü ve 65. bölümü ile final yaptı.

30 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Atv'de hafta içi her gün yayımlanan Zahide Yetiş'le Mutfak Bahane adlı yemek yarışmasını sunmaktadır.

Zahide Yetiş ile Cem Arısoy'un boşandığına dair herhangi bir açıklama bulunmuyor.

 

Yorumlar