Yohan neden öldü?

Yohan neden öldü sorusu son günlerde ünlü K-Pop şarkıcısı Kim Jeong-Hwan'ın ölümünden sonra sıkça sorulmaya başlandı.

Google Haberlere Abone ol

Dünya genelinde gençler arasında bir furya haline gelen K-Pop'ın Güney Koreli temsilcileri arasında giderek yaygınlaşan ölümler herkesi endişelendirmeye başladı. Son olarak Güney Koreli ünlü şarkıcı Yohan hayatını kaybetti. Hayranları günlerdir "Yohan Neden Öldü?" diye soruyor. Ancak şu ana kadar Yohan'ın neden öldüğüne dair hiçbir açıklama gelmedi.

Güney Kore'den çıkarak bütün dünyayı kasıp kavuran K-Pop akımı birçok ülkede kültürleri dejenere ettiği gerekçesiyle tepkiyle karşılanıyor. Üyelerinin özel hayatları, hayat tarzları ve yaptıkları müzik tepkiyle karşılansa da birçok genç tarafından hayranlıkla takip ediliyorlar.

K-pop hayranları yasta. Top Secret adıyla bilinen Güney Koreli müzik grubu TST’nin üyesi Yohan 28 yaşında hayatını kaybetti. Gerçek adı Kim Jeong-hwan olan şarkıcının ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Naaşı, Sinchon’daki Severance Hastanesi’ne kaldırılan genç popçu için 18 Haziran’da cenaze töreni yapılacak.

İlk olarak 2015 yılında NOM grubuyla çıkış yapan Yohan, 2017’de TST (Top Secret) grubuna geçti. Grubun dördüncü single albümü Countdown, ocak ayında çıktı.

Yohan'ın neden öldüğü sorgulamaları devam ederken K-Pop'un geleceği de tartışma konusu olmayı sürdürüyor. 

Son olarak Türkiye'de sosyal medyada örgütlenen bir grup K-Pop'un Türkiye'de yasaklanması gerektiğini belirterek kampanya düzenlemişti. 

YOHAN DÖRDÜNCÜ ÖLÜM OLDU

Son 9 ay içinde K-Pop sanatçılarından dördünün art arda hayatını kaybetmesi endişeleri haklı çıkarıyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında 25 yaşındaki Sulli hayatını kaybetmişti.

Ondan bir ay sonra Kasım ayında 28 yaşındaki Goo Hara isimli genç kız öldü.

27 yaşındaki Cha In Ha ise Aralık ayında evinde ölü bulundu.

Yorumlar