Yeni transferler imzaladı!

Fenerbahçe'de Fabiano Ribeiro ve Abdoulaye Ba resmi sözleşmeyi imzaladı.

Google Haberlere Abone ol
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 15.00'da yapılan imza törenine Portekiz'in Porto takımından 1 yıllığına kiralanan Fabiano Ribeiro ve Abdoulaye Ba'nın yanı sıra sportif direktör Giuliano Terraneo katıldı.
GİULİANO TERRANEO: "HOCAMIZIN TAKTİKSEL ANLAMDA OYNATMAK İSTEDİĞİ OYUNCULAR"

Düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan sportif direktör Giuliano Terraneo, "Buraya iki oyuncumuzu tanıtmak için geldik. Takıma katıldıkları için çok mutluyum. Hocamızın taktiksel anlamda oynatmak istediği oyuncular" dedi.
"SOUZA'NIN DURUMU BİRKAÇ GÜN İÇİNDE NETLEŞİR"
İşlemleri yetişmeyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza ile ilgili de bilgi veren Terraneo, " Souza, bildiğiniz gibi İstanbul'da ve görüşmelerimiz devam ediyor. Birkaç gün içinde Souza'nın durumu da netleşir diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.
FABİANO RİBEİRO: "SORUMLULUĞUMUN FARKINDAYIM. ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"
Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Brezilyalı kaleci Fabiano Ribeiro düzenlenen imza töreninde, "Şu anda kariyerimde beni bekleyen bir hedef var. Bir hedef daha koyuyorum kariyerime. Takım için elimden gelenin en iyisini yapacağım" şeklinde konuştu.
Fenerbahçe'deki sorumluluğun farkında olduğunu aktaran Ribeiro, şu ifadeleri kullandı:
"Çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Burada oynamanın da bu çalışmaya bağlı olacağından hiçbir şüphem yok. Şu andaki kaptanımız, mevcut kalecimizin yıllardır burada verdiği emekleri de biliyorum. Ben de bu takıma yardımcı olmaya geldim. Bu takımın bir parçası olmaya geldim. Ben herkese saygı duyarak işimi yapmaya çalışacağım. Bu kulübe saygı duyacağım. Kadroya girmek, girememek veya birinci kaleci olmak konusunun ise çalışmalarımıza bağlı olacağına inanıyorum. Biz en iyisini yapmaya çalışacağız ve sonunda karar hocanın olacak. Ben bu takıma yardımcı olmak için buradayım."
ABDOULAYE BA: "BURADA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM"
Senegalli stoper Abdoulaye Ba ise, "Burada olmaktan çok mutluyum. Benim için yeni bir dönem başlıyor. Bu takıma katıldığım için gurur duyduğumu ve mutlu olduğumu söyleyebilirim. Büyük bir takıma katıldığımın farkındayım. Umarım takım arkadaşlarımla beraber bu kulübe katkısı olan oyunculardan biri olabilirim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar