Yeni INFINITI Q30'da yıl sonuna kadar ÖTV fırsatı

İSTANBUL (AA) - Yeni INFINITI Q30, aralık sonuna kadar Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) farkı yansıtılmadan ve sabit kur avantajı ile satışa sunuluyor. Şirket...

Google Haberlere Abone ol
Yeni INFINITI Q30'da yıl sonuna kadar ÖTV fırsatı

İSTANBUL (AA) - Yeni INFINITI Q30, aralık sonuna kadar Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) farkı yansıtılmadan ve sabit kur avantajı ile satışa sunuluyor.

Şirket açıklamasına göre, Bayraktar Grubu distribütörlüğünde Türkiye'ye ithal edilen INFINITI'nin kompakt crossover modeli Q30'un 1.5 litrelik turbo dizel ve 1.6 litrelik turbo benzinli modelleri, ÖTV artışından etkilenmeden, 3,39 TL'lik sabit avro kuru avantajı ile yıl sonuna kadar INFINITI'nin Ankara, İstanbul ve İzmir satış noktalarında yerini aldı.

INFINITI Q30'un benzinli motor seçeneklerini 1.6 litre 156 HP ve 2.0 litre 211 HP oluştururken, dizel motor seçeneği olarak 1.5 litre 109 HP sunuluyor. Tamamı turbo beslemeli olan motorlarda 7 kademeli çift kavramalı otomatik şanzıman 7 DCT de standart olarak sunuluyor. INFINITI Q30 2.0T modelinde ise 4 tekerlekten çekiş sistemi standart olarak bulunuyor.

Yorumlar