Yaprak Dökümü Nazmi kim, gerçek adı nedir?

Yaprak Dökümü Nazmi kim, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol aldı soruları diziyi yeniden izleyenler tarafından merak ediliyor. Yaprak Dökümü isimli efsane dizi bu aralar yeniden yayınlanıyor. Yayınlandığı için de karakterleri de doğal olarak merak ediliyor. İşte Nazmi hakkında bilgiler:

Google Haberlere Abone ol
Yaprak Dökümü Nazmi kim, gerçek adı nedir?

Yaprak Dökümü Nazmi kim, kaç yaşında gerçek adı nedir soruları eski diziyi yeniden izleyen ya da yeni izleyen seyirciler tarafından merak ediliyor. Yaprak Dökümü Nazmi karakteri üzerinden yıllar geçmesine karşın hala en çok merak edilen karakterler arasında yer alıyor. Peki, Yaprak Dökümü Nazmi kim, gerçek adı nedir? İşte Yaprak Dökümü Nazmi kim sorusunun cevabı: Yaprak Dökümü Nazmi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Caner Cindoruk'tur. Peki, Caner Cindoruk kim? İşte cevap:

CANER CİNDORUK KİMDİR?

Yaprak Dökümü dizisinde Nazmi karakterini canlandıran isim Caner Cindoruk'tur. Caner Cindoruk, 17 Nisan 1980 Adana'da dünyaya geldi. 

Aileden tiyatrocu olan Caner Cindoruk'un çocukluk yılları kuliste geçti.

Ortaokulda, lisede, üniversite yıllarında sergilenen oyunlarında kendine hep bir sahne buldu. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. İlk profesyonel rolüyse Fehim Paşa Konağı'ndaki Yusuf karakteri oldu.

Yaprak Dökümü Nazmi kim?

1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu ile beraber ilk profesyonel tiyatro oyununa çıktı. On yıl boyunca Seyhan Belediye ve Adana Şehir Tiyatro'larında oyuncu olarak görev aldı.

2006 yılında dört çocukluk arkadaşıyla İstanbul’a geldi.

2006 yılında, Beynelmilel filmi ile birlikte sinema kariyerine başladı; bu filmde Özgü Namal ile birlikte rol aldı. 2008 yılında ise Kelebek filminde rol aldı. 2007 yılında, Kara Güneşadlı diziyle birlikte televizyon dizilerinde görülmeye başlayan Cindoruk, 2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı Doktor Nazmi karakteri büyük ilgi gördü.

Yaprak Dökümü Nazmi kim?

Caner Cindoruk, 2009 yazında başlayan ve Orhan Kemal'in aynı adı taşıyan unutulmaz eserinden uyarlanan Hanımın Çiftliği adlı dizide Kemal rolünü canlandırdı, dizideki rol arkadaşları Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal'dır.

2012 yılında Ebru Özkan ile birlikte rol aldığı Pandaların Hikayesi adlı tiyatro oyununda oynadı. 2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi’nin Gergedan Mevsimi filminde Yılmaz Erdoğan, Beren Saat ve Monica Bellucci’yle oynadı. 2013 yılında Uğur Yücel, Gökçe Bahadır gibi ünlü isimlerle Aramızda Kalsın adlı dizide başrol oynadı. 2014 yılında yönetmenliğini Nesli Çölgeçen’in yaptığı Çalsın Sazlar adlı sinema filminde başrolleri Belçim Bilgin ve Engin Hepileri ile birlikte paylaştı.

2015 yılında Iraklı yönetmen Hiner Saleem'in çektiği ve başrollerde Tuba Büyüküstün, Hazar Ergüçlü, İnanç Konukçu, Devrim Yakut ve Canan Ergüder'le birlikte Dar Elbise adlı sinema filminde oynadı.

Caner Cindoruk, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı, başrolleri Nükhet Duru, Pelin Akil, Cezmi Baskın ve Kayhan Yıldızoğlu gibi ünlü isimlerle birlikte paylaştığı İstanbulname adlı müzikalde Tulumbacı Eğrikapılı Ali rolünü canlandırmıştır.

2016 yılında yönetmenliğini Zeki Demirkubuz’un yaptığı Kor adlı sinema filminde Aslıhan Gürbüz ve Taner Birsel ile başrolleri paylaşan Caner Cindoruk başarılı oyunculuğuyla sinema eleştirmenlerinden tam not aldı. Cindoruk, yine 2016 yılında Gizem Karaca ile başrolleri paylaştığı İstanbul Sokakları adlı dizide yer aldı.

Yorumlar