Yaparsın Aşkım sunucusu İlker Ayrık kim kaç yaşındadır?

Yaparsın Aşkım sunucusu kimdir? İlker Ayrık aslen nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? İlker Ayrık ile ilgili merak edilen bilgilerin bir kısmı haberimizde.

Google Haberlere Abone ol

Yaparsın Aşkım sunucusu kimdir? İlker Ayrık'ın hayatı ve kariyeri yarışmanın izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Türkiye'nin Geniş Aile dizisinin okumuş damadı olarak tanıdığı İlker Ayrık aslen nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? İşte ünlü sunucu İlker Ayrık hakkında merak edilen bilgilerin detayları:

İlker Ayrık aslen Balıkesirlidir. 40 yaşında olan ünlü sunucunun asıl mesleği ise oyunculuktur.

İşte İlker Ayrık'ın kısa biyografisi:

İlker Ayrık aslen nerelidir, kaç yaşındadır?
İlker Ayrık'ın oynadığı Geniş Aile dizisinden bir sahne

İlker Ayrık 1979 yılında Balıkesir'de doğdu. 

Türkiye onu ilk olarak Geniş Aile'nin Mürsel'i daha sonra da TRT 1'deki Seksenler dizisinin Çağatay'ı olarak tanıdı.

İlker Ayrık aslen nerelidir, kaç yaşındadır?
İlker Ayrık'ın "Çağatay" karakterini canlandırdığı Seksenler dizisinden bir kare

Türkiye'nin Geniş Ailem dizisiyle yakından tanımaya başladığı İlker Ayrık 1979 yılında Balıkesir'de dünyaya geldi.

İlker Ayrık kariyeri boyunca sinema, tiyatro ve televizyonda birbirinden başarılı işlere imza attı.

Çakallarla Dans’taki Servet, Yapışık Kardeşler’deki Selim, Geniş Aile’deki Mürsel, Seksenler’de Çağatay, Aslı ile Kerem’de Cem ve daha birçok unutulmaz karaktere hayat verdi.

Ayrık, Ben Bilmem Eşim Bilir, Çarkıfelek, Bir Sıfır, Var Mısınız Yok Musunuz gibi birbirinden başarılı işlerde 500 bölümden fazla sunuculuk yaptı.

Yaparsın Aşkım yarışmasının sunucusu İlker Ayrık, yarışmadaki başarılı performansıyla büyük beğeni topluyor. Ayrık'ın belli periyotlarla FOX TV'de yayınlanan yarışma programının aynı zamanda yapımcısı olduğu da biliniyor. 

Ortağı olduğu şirket tarafından yapılan yarışma programları genellikle büyük beğeni topluyor. Ancak şu ana kadar en çok tutulanı ise Yaparsın Aşkım yarışması oldu.

Yarışmada her bölümde sıfır model bir araba hediye olarak veriliyor. Verilen hediyenin KDV ve ÖTV gibi masrafları da yarışma tarafından karşılanıyor.

Kaynak: Son Haberler

Yorumlar