Vodafone Dijital Koruma Nedir Nasıl İptal edilir?

Vodafone Dijital Koruma Nedir Nasıl İptal edilir?soruları bu özelliği duyan tüketiciler tarafından merakla soruluyor. Dijital koruma ile mobil cihazlarınızı aylık belli bir ücret karşılığında siber saldırılara karşı koruma altına alıyor.

Google Haberlere Abone ol

Vodafone Dijital Koruma Nedir Nasıl İptal edilir? Ne işe yarıyor, ücretli mi ücretsiz mi, fiyatı ne kadar? Güvenilir bir uygulama mı, herkes tercih edebilir mi? Bütün bu sorular Vodafone Dijital Koruma'yı duyan ancak hakkında bilgi sahibi olmayanlar tarafından soruluyor. Peki, nedir bu Vodafone Dijital Koruma paketi, nasil iptal edilir?

Vodafone Dijital Koruma, mobil cihazlarınızı, verilerinizi siber zorbalara ve korsanlara karşı koruyan bir sistemdir. 

Sistem sadece Vodafone üyelerine özel olarak çalışıyor. Bu nedenle, Vodafone dışındaki hatların olduğu cep telefonlarında çalışmaz.

Vodafone verdiği bu hizmet için, "Dijital Koruma ile Mobil İnternetinizi Güvenle Kullanın!" sloganını kullanıyor.

Şirketten yapılan tanıtım açıklamasında, online alışverişlerin, bankacılık işlemlerinin sahte web sitelerine karşı korunması, kişisel verilerin güvende tutulması için Vodafone Dijital Koruma paketinin tercih edilmesi isteniyor. Vodafone Dijital Koruma akıllı cihazınızı Vodafone şebekesi ile internete girdiğinizde virüslerden, zararlı dosyalardan ve internet sitelerinden korur.

Paketten yarlanmak isteyenler, interneti olan bir mobil cihazdan Vodafone internet sitesi üzerinden işlem yapabilir. Ya da Vodafone Yanımda uygulaması ve Online Self Servis üzerinden servis aktif edilebilir.

Dijital Koruma WiFi v.b Vodafone şebekesi harici internet bağlantılarında çalışmıyor.

Dijital Koruma ücretli bir servis midir?

Dijital Koruma ücretli bir servistir. Servis ücreti 5,1 TL/ay

Dijital Koruma'i Vodafone abonesi olmayan kişiler kullanabilir mi?

Dijital Koruma sadece Vodafone abonelerine sunulan bir hizmettir. Detaylar için lütfen www.vodafone.com.tr 'i ziyaret edin.

Dijital Koruma beni güvenlik tehlikelerine karşı nasıl bilgilendirecek?

Dijital Koruma'i etkinken, eğer zararlı bir dosya indirmeyi denerseniz Dijital Koruma dosyayı bloke eder ve size SMS ile bilgilendirir. Eğer zararlı bir internet sitesine erişmeye çalışırsanız, Dijital Koruma size bir uyarı sayfasında yönlendirerek ziyaret etmek istediğiniz internet sayfasının zararlı olduğu konusunda bilgilendirir. Yinede bu siteye Dijital Koruma şifrenizi girerek erişebilir veya başka bir siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Koruma veri hızını veya internet deneyimimi etkiler mi?

Dijital Koruma internet hızınızı ve deneyiminizi kesinlikle etkilemez.

Dijital Koruma'i kullanmak için kurulum yapmak ve cihazımda ayar değişikliği yapmama gerek var mı?

Hayır, Dijital Koruma şebeke bazlı çevirimiçi (online) bir hizmettir. Kurulum yapmadan veya cihazlarınızın ayarlarını değiştirmeden kullanabilirsiniz.

Dijital Koruma'i birkaç basit adımda kullanmaya başlayabilirsiniz, hizmetiniz açıldığında Vodafone sizi bilgilendirir.

Dijital Koruma tüm mobil cihazlar ve işletim sistemleri ile çalışır mı?

Dijital Koruma şebeke bazlı çevirimiçi (online) bir hizmettir bu nedenle hiç bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. Tüm akıllı cihazlar ve işletim sistemleri ile kullanabilirsiniz. Vodafone şebekesi ile internete bağlı olduğunuz sürece hizmet etkindir.

Dijital Koruma WiFi bağlantısında çalışır mı?

Hayır, Dijital Koruma sadece Vodafone şebekesine bağlıyken çalışır. Eğer Vodafone şebekesi dışında WiFi v.b internet bağlantısı gerçekleştiriyorsanız Dijital Koruma hizmetiniz aktif olsa bile korunamazsınız.

Dijital Koruma telefon bataryasını hızlı tüketir mi?

Dijital Koruma Dijital Koruma şebeke bazlı bir hizmettir, cihazınıza hiçbir uygulama kurulmadağından telefonunuzu yavaşlatmaz ve batarya tüketimine etkisi olmaz.

Dijital Koruma'e nasıl abone olurum?

Dijital Koruma yalnızca Vodafone aboneleri içindir. SMS veya Online Self Servis'ten kolayca abone olabilirsiniz.

Dijital Koruma'i nasıl iptal ederim?

Dijital Koruma hizmetini Online Self Servisten, SMS ile veya Müşteri Hizmetlerinden iptal edebilirsiniz.

Yorumlar

Ercan Dijital koruma ek paketini iptal et
Efe Dijital koruma ek paket iptal et
Efe Dijital koruma ek paket iptal et
Suat Asla iptal edilemeyen lanet li bir paket, Vodafone tarfından gizlenen uygulama da ve mesaj atarak iptal edilemeyen gereksiz para tuzağı