Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru formu ve iletişim hattı telefon numarası

Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru ve Vahe ile ev yenileme telefon numarası evini yenilemek isteyenlerin aradığı konular arasında bulunuyor. Vahe ile ev yenileme telefon numarası kaç? Vahe ile Evdeki Mutluluk başvuru formu nereden alınır? Vahe Kılıçarslan iletişim hattı telefon numarası var mı?

Google Haberlere Abone ol

Evini yenilemek isteyen vatandaşlar, Vahe ile Evdeki Mutluluk ve Vahe ile ev yenileme telefon numarası ihtiyacı içinde. Bu nedenle Vahe Kılıçarslan'ın iletişim ve telefon numarası merak ediliyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk iletişim hattı telefon numarası kaç?

Peki Vahe ile ev yenileme programına başvuru nasıl yapılıyor, başvuru şartları nelerdir, kimler Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru yapabiliyor?

Kimler Evini Yenilemek İster?

Evi olanların katıldığı Vahe ile Evdeki Mutluluk programına genellikle TOKİ'de evi olanlar, banka kredisi kullanarak yeni konut projelerinden ev alamadıkları için evlerinin dekorasyona ve yenilenmeye ihtiyacı olanlar katılıyor. Özellikle evi eski insanların katıldığı programda beyaz eşya, mobilya, halı, elektronik ev eşyalarınız yenileniyor. Evinizin yeni baştan yenilendiği programda ev kredisi yada ihtiyaç kredisi ile alamayacağınız bir çok yenileği evinizde ücretsiz olarak program size sunuyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk telefon numarası ile ulaştığınız programda yeni bir mutfak mobilyası takımı, çocuklarınız için genç odası ve çocuk odası takımı, yatak odası veya en trend salon takımlarına sahip olabiliyorsunuz.

Bütün bu soruların cevapları makalemizde.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programı her pazar Star TV'de ekranlara geliyor. Programın tekrarı da her hafta içi sabah 9.45'te ekranlara geliyor.

Vahe ile ev yenileme programına başvuru Star TV'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Başvuru formu aşağıda. 

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru

Vahe ile evini yenilemek isteyenler bu başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak zorunda.

Başvuru formunda istenen bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru tamamlanmış oluyor.

Başvurular alındıktan sonra, başvuru sırasında verilen iletişim bilgileri üzerinden Vahe ile Evdeki Mutluluk programı ekibi tarafından sizlerle iletişim kuruluyor.

Başvuruları kabul edilenlere dönüş yapılıyor. Dönüş yapılmayanların başvuruları ya kabul edilmemiştir ya da ileriki zamanlarda dönüş yapılacaktır.

Evini yenilemek isteyen ancak bütçesi yetmeyen hemen hemen herkes bu programa başvuru yapabilir.

Dikkat edilmesi gereken husus ise başvuru esnasında istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmektir.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına başvuru yaptıktan sonra soru ve talepleriniz için Star TV'nin resmi telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Vahe ile Evdeki Mutluluk telefon numarası ise şöyle: 0212 335 0000

Peki ya Yenilenmiş Evin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Ev eşyası ile yenilenen evinizde mobilya yenileme, dekorasyon ve ev eşyalarına sahip oluyorsunuz. Ev eşyaları, İstikbal, Bellona, Vivense, Ev moda gibi bir çok firmadan alınan mobilyalarla yenileniyor. Aynı zamanda Vestel, Beko, Samsung gibi elektronik aletlerle de yenileniyor.

Yorumlar

Sara yavuz Benim evimide yapın 4 torunuma bakıyom ANNE BABALARI yok onların mutluluğu için
Sara yavuz Benim evimi de yapın gelinimle oğlum ayrıldı ikiside gitti 4 torunuma bakıyorum başvurdum ellinizi ayağınızı öpeyim gellin torunlarım için onlar mutlu olsunşanlıurfa
Güllü demir Benimde mutfağım yenilenmesini istiyorum
paydzar dal başvur yatım cevaba bekliyoruz lutfen.yardımci olurmusunuz çok ihtacım var yapacak durumum yok eşim emekli ben de ikinci çocuğmu bekliyorum.mutfakağım ve kapılarım dokuliyor
Filiz sevinç Merhaba programınıza başvurmak istiyorum ama başaramıyorum yardımcı olabilir isiniz. Teşekkürler.