Üsküdarlı taksiciler, şehitler için lokma dağıttı

İSTANBUL (AA) - Üsküdar Taksi Durakları Dernek Başkanlığı'nca, şehitler için lokma dağıtıldı. Üsküdar İskele Meydanı'nda öğle namazı sonrası bir araya gelen taksiciler, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okudu. Şehitler...

Google Haberlere Abone ol
Üsküdarlı taksiciler, şehitler için lokma dağıttı

İSTANBUL (AA) - Üsküdar Taksi Durakları Dernek Başkanlığı'nca, şehitler için lokma dağıtıldı.

Üsküdar İskele Meydanı'nda öğle namazı sonrası bir araya gelen taksiciler, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okudu.

Şehitler için Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından, dualar edildi ve dökülen lokmalar vatandaşlara dağıtıldı.

Üsküdar Taksi Durakları Dernek Başkanı Ahmet Yaşar Suiçmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mehmetçiklerin atalarının izinden giderek vatana sahip çıktıklarını, hainlere günlerini gösterirken şehitlik mertebesine ulaştıklarını belirtti.

Şehitler için ne yapsalar yeterli olmayacağını söyleyen Suiçmez, "Bugün de Afrin, 15 Temmuz ve tüm şehitlerimiz için lokma dağıtıyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.

Üsküdar İskele Taksi Durağı Başkanı Bülent Aydın da "Onlar bu vatan toprağı için şehit oldular. Ne mutlu onlara ki en yüksek mertebe olan şehitlik mertebesine ulaştılar. Bizler onlara çok şey borçluyuz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim." şeklinde konuştu.


Yorumlar