Ünlü Youtuber kavga çıkardı, gözaltına alındı

Ünlü Youtuber Reynmen, Uludağ'da kavgaya karıştığı gerekçesiyle gözaltına alınarak Jandarma karakoluna götürüldü.

Google Haberlere Abone ol

Sosyal medya fenomenlerinden Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, Uludağ'da kavgaya karıştığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Jandarma tarafından gözaltına alınan Aktaş, kavgaya karıştığı idialarını itiraf etti. Aktaş, kavganın neden çıktığına dair de açıklamalarda bulundu.

Aktaş konuya ilişkin hesabından yaptığı açıklamada "Bu konu hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Yanımıza gelen bazı arkadaşlarımız geldikleri zaman aşağılık kompleksine bürünüyorlar. O an için kendilerini iyi hissetmek için belki de bilmiyorum ama bize psikolojik şiddet uyguluyorlar." dedi.

Hikaye kısmından video paylaşan fenomen şunları söyledi: "Arkadaşlar, merhaba. Sağda solda kavga ettiğime dair haberler çıkarsa beni mazur görün, olur mu? Teşekkürler. İnsanız, olur öyle şeyler. Tamam, kendine iyi bak, by by, çok selamlar"

Yaşadığı kavgadan bahseden Reynmen, "Bu konu hakkında birkaç bir şey söylemek istiyorum. Yanımıza gelen bazı arkadaşlarımız geldikleri zaman aşağılık kompleksine bürünüyorlar. O an için kendilerini iyi hissetmek için belki de bilmiyorum ama bize psikolojik şiddet uyguluyorlar. İğrenç üsluplarıyla olsun, laubali tavrıyla olsun, el kol şakalarıyla olsun... Bizi o an bastırmaya çalışıyorlar, kendilerini daha iyi hissetmek için. Bunu yaparlarken ben tepki verince kötü oluyorum. Bu benim şanı şöhreti kaldıramadığım anlamına gelmiyor. Ben bir insanım" dedi.

 

Yorumlar