Ünlü sanatçının kızı evini depremzedelere açtı

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Bodrum'daki evini depremzedelere açtı. Tatlıses'in bu hareketi duyanları duygulandırdı.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü sanatçının kızı evini depremzedelere açtı

Türkiye 10 ili vuran depremlerin açtığı yaraları sarmak için tek yürek oldu. Deprem bölgesinden olduğu kadar Türkiye'nin diğer noktalarından da güzel haberler geliyor. Son güzel haber ise evini depremzedelere açan ünlü sanatçının kızından geldi. 

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6'lık depremlerin ardından arama-kurtarma çalışmaları sürerken, deprem bölgesine yardımlar da sürüyor. Tüm Türkiye'de depremzedeler için yapılan yardım seferberliğine ünlü isimler de destek veriyor.

Dilan Çıtak Tatlıses'ten örnek hareket
Dilan Çıtak Tatlıses'ten örnek hareket

 

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Instagram hesabından evlerinin kapılarını depremzedeler için açtıklarını duyurdu. Ünlü isim günlerdir depremzedeler ve hayvanlar için elinden geleni yapmaya çalışıyordu. Çıtak deprem bölgesinde neden olmadığını da açıkladı.

Dilan Çıtak Tatlıses, "Çocukluk arkadaşımın sağlık sebebi ile yurt dışındaydım, taburcu ettik dönüyoruz. Uzaktan elimizden geleni yapmaya çalıştık ama aklım bir orada bir burada delirmek üzereydim. Şu an dönüyoruz ve bugünden sonra sahada olacağım çok şükür, Allah herkesten razı olsun güzel insanlarımız" notunu paylaştı.

Yorumlar