ÜNLÜ & Co'ya EMEA Finance'ten üç ödül

ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Mahmut L. Ünlü, "Uluslararası saygın kuruluşlar tarafından layık görüldüğümüz bu ödüller bize mutluluk verirken, aynı zamanda başarılı çalışmalarımızı devam ettirme sorumluluğu getiriyor" dedi

Google Haberlere Abone ol
ÜNLÜ & Co'ya EMEA Finance'ten üç ödül

ÜNLÜ & Co, Merkezi Londra'da bulunan ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika piyasalarının önde gelen finans dergilerinden EMEA Finance'ın gerçekleştirdiği Achievement Awards 2022'de üç farklı ödüle layık görüldü.

ÜNLÜ & Co'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, Londra'da düzenlenen ödül töreninde Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Birleşme ve Satın Alma Şirketi ödülünü kazanırken, danışmanlığını gerçekleştirdiği DeFacto'nun azınlık hisselerinin EBRD'ye satışı işlemi de Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Birleşme ve Satın Alma İşlemi (Mid-Cap) ödülüne layık görüldü.

Ayrıca ÜNLÜ & Co liderliğinde gerçekleşen Hitit Bilgisayar Hizmetleri'nin halka arzı da Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Halka Arzı (Mid-Cap) ödülünü kazandı.

ÜNLÜ & Co kurulduğu 1996'dan itibaren izlediği başarılı büyüme stratejileri ile 500'e yakın çalışana ulaşması, yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi konusunda Türkiye'deki öncü konumu ve araştırma alanındaki fark yaratan çalışmalarının yanı sıra özellikle yerel pazardaki tecrübesi ve yatırımcılara özel çözümler sunma konusundaki başarısı ile ödüllerin sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mahmut L. Ünlü, global bir dergi olan EMEA Finance tarafından ödüle layık görülmenin yaptıkları başarılı işlerin tescili olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"ÜNLÜ & Co olarak en temel özelliğimiz, köklü yerel varlığımızın yanı sıra dünya standartlarında hizmet sunmamızdır. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz başarılı şirket satın alma ve birleşme işlemleri ile kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde pazar lideriyiz. DAHA Yatırım Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri ile kişiye özel geniş ürün yelpazemiz ile nitelikli bireysel ve kurumsal müşterilere butik hizmet sunuyoruz. Fintech yatırımlarımız ile yeteneklerimizi geliştirirken, dijital dönüşüm projelerimiz ile müşteri tabanımızı genişletmeye ve finansal kapsayıcılığımızı artırmaya odaklanıyoruz. Uluslararası saygın kuruluşlar tarafından layık görüldüğümüz bu ödüller ise bize mutluluk verirken, aynı zamanda başarılı çalışmalarımızı devam ettirme sorumluluğu getiriyor. Kuşkusuz bu başarıda sektörün en iyi profesyonellerinden oluşan uzman kadromuzun katkısı çok büyük. Gelecek dönemde de aynı azim ve kararlılıkla çalışarak müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmet vermeyi sürdürecek ve ekonomimize destek olmaya devam edeceğiz."

Yorumlar