Ümitcan Uygun ifşa edildi hacklendi

Ümitcan Uygun veya diğer adıyla Aleyna Çakır isimli genç kızın ölümüyle ilgili suçlanan şüpheli şahıs hacklendi

Google Haberlere Abone ol

Kamuoyunun Aleyna Çakır cinayeti olarak bilinen olay nedeniyle Müge Anlı ile Tatlı Sert programından hatırladığı Ümitcan Uygun her geçen gün eyni bir skandalla gündeme gelmeye devam ediyor. İntihar ettiği ancak cinayete kurban gitmiş olabileceği hatta sorumlusunun da Ümitcan Uygun olduğu ileri sürülen Aleyna Çakır olayında henüz bir gelşime yok; ancak Uygun'un sosyal medya hesapları üzerinden imza attığı skandallar her geçen gün artıyor.

Ankara'da evinde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun'un Instagram hesabı hacklendi. Pek çok kadının Ümitcan Uygun'a çıplak fotoğraf ve video gönderdiği görülürken, iğrenç konuşmalardan bazıları da ifşa edildi.

Keçiören ilçesinde Aleyna Çakır'ın evinde ölü bulunmasının ardından ölümünde sorumlu tutulan Ümitcan Uygun'un, Çakır'a şiddet uyguladığı görüntüler Türkiye gündemine oturmuştu.

Günlerce televizyon programına katılan Aleyna Çakır'ın ailesi, kızlarının ölümünden Ümitcan Uygun'u sorumlu tutarken, Uygun'un annesi Gülay Uygun 17 Eylül akşamında Ankara Keçiören'de dağlık alanda başından silahla vurulmuş olarak bulununca olaylar daha da karmaşık hale gelmişti.

Ümitcan Uygun, sosyal medya fenomeni Abdullah S.'yi ölümle tehdit etmesinin ardından gözaltına alınmış ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Dün gece geç saatlerde ise @dampyofficial isimli Instagram kullanıcısı, Ümitcan Uygun'un Instagram hesabını (um1tcanuygun.06) hackleyerek mesajlarını ifşa etti.

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'un Instagram hesabının hacklenmesinin ardından kadınlarla olan iğrenç konuşmaları ifşa edildi.

Kadınlarla olan iğrenç yazışmalar da sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yorumlar