UltraAslan, Arda Turan'ın Galatasaray'a transferinden yana

Galatasaray taraftar grubu UltraAslan, Arda Turan'ın ilk takımı olan Galatasaray'a transfer edilmesi gerektiği yönünde açıklamalarda bulundu. Arda Turan ise buna sessiz kalmayarak sosyal medya üzerinden anlamlı bir cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol

Yaşadığı talihsizlikler sonrasında futbol kariyerinde istenmeyen bir durumla karşı karşıya bulunan Arda Turan'ın durumu belirsizliğini korurken, ilk göz ağrısı Galatasaray'dan açıklama üstüne açıklama geliyor. Ancak Galatasaray yönetimi ise bu konuda henüz bir adım atmış değil. Son olarak Galatasaray taraftar grubu ultraAslan'dan da Arda Turan ile ilgili bir açıklama geldi. Açıklamada Arda Turan'ın transfer edilmesi gerektiği yönünde ifadeler kullanıldı. Açıklama sonrasında Arda Turan, Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın sosyal medyadan yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Tecrübeli futbolcu paylaşımında "Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın..." ifadelerini kullandı.

İşte ultrAslan'ın yaptığı açıklama; "Bir süredir camiamızın gündemini meşgul eden Arda Turan transferi konusunda, taraftarın isteyip istemediği tartışmaları ortaya çıkınca bizlerin de bazı açıklamalar yapma ihtiyacı doğmuştur. Yapılan tüm transferlerde olduğu gibi bu transferde de teknik direktörümüz Fatih Terim ve yönetimimizin ORTAK kararı esastır. Gerekli değerlendirmeler yapılarak, Hocamız ve yönetimimiz Galatasaray için en doğru kararı verecektir. Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, alt yapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir."

ARDA'DAN ANLAMLI CEVAP

Taraftar grubunun anlamlı açıklamasına aynı şekilde Arda Turan'dan da anlamlı bir karşılık geldi. Arda Turan, Galatasaray altyapısında oynadığı dönemlerde, saha kenarında top toplarken çekilmiş bir fotoğrafını "Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın..." ifadeleriyle paylaştı.

Yorumlar