Ugur Doğan neden öldü? Ünlü damat Uğur Doğan ölüm sebebi belli oldu mu?

Uğur Doğan'ın neden öldüğü konusu son günlerde merakla soruluyor. Türkiye'nin bir dönem "evlilik" adı altında baş belası haline gelen programlardan birini izleyenlerin son dönemlerde merakla sorduğu sorular arasında yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Ugur Doğan neden öldü? Ünlü damat Uğur Doğan ölüm

Uğur Doğan neden öldü, intihar etme nedeni neydi soruları Türkiye'nin bir dönem "evlilik" adı altında baş belası haline gelen programlardan birini izleyenlerin son dönemlerde merakla sorduğu sorular arasında yer alıyor. Peki, Uğur Doğan neden öldü?

UĞUR DOĞAN NEDEN ÖLDÜ?

Bir dönem hemen hemen bütün televizyon kanallarının gündüz kuşağı programlarında tartışmalara neden olan "evlilik" adı altında programlar yayınlanıyordu. Bu programlara davet edilen sözümona yakışıklı erkekler ve güzel kadınlar birbirleriyle evlilik vaadiyle tanıştırılıyordu. 

Uğur Doğan neden öldü, intihar etme nedeni neydi soruları Türkiye'nin bir dönem evlilik adı altında baş belası haline gelen programlardan birini izleyenlerin son dönemlerde merakla sorduğu sorular arasında yer alıyor.
Uğur Doğan

 

Bu tanıştırma veya tanıştırılma sayansları esnasında da stüdyoda geniş katılımlı bir kalabalık bulunurdu. Bütün Türkiye'nin gündüz kuşağı programlarında maruz bırakıldığı bu sahneler neyseki hükümetin  ve Aile Bakanlığının devreye girmesiyle son buldu. 

Programlar geride kaldı; ancak o programlara sırf kurgunun bir parçası olarak çıkarılan insanların hayatında yaşanan olumsuzluklar hala akıllardaki yerini koruyor. 

O programlara katıldıktan sonra birçok insanın hayatında olumsuzluklar yaşandı. Hatta bazıları intihara kadar gitti. 

Onlardan biri de Uğur Doğan'dı. Uğur Doğan'ı Türkiye, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı ile tanımıştı. Gelen son dakika haberine göre Doğan, dün öğleden sonra Insagram hesabında bir video yayınlamış ve bu videodan kısa bir süre sonra öldüğü bildirilmişti. Uğur Doğan intihar videosunun ardından vatandaşlar "Uğur Doğan neden intihar etti?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı.

Uğur Doğan'dan gelen son dakika haberinin ardından vatandaşlar "Uğur Doğan kimdir?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Uğur Doğan Türkiye'de, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı ile tanınmıştı. Dün öğle saatlerinde bir video paylaşan Uğur Doğan'ın hayatını kaybettiği bildirildi.

İzdivaç programlarının kaldırılmasının ardından kendi hayatına dönen Uğur Doğan'ın intihar ettiği konuşuluyor. Instagram hesabından bir video yayınlayan ve geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç isimli programa katılan Uğur Doğan'ın dün akşam saatlerinde hayatını kaybettiği bildirildi.

Uğur Doğan neden öldü, intihar etme nedeni neydi soruları Türkiye'nin bir dönem evlilik adı altında baş belası haline gelen programlardan birini izleyenlerin son dönemlerde merakla sorduğu sorular arasında yer alıyor.
Uğur Doğan

 

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında adını duyuran damat adayı Uğur Doğan'ın intihar ettiği bildirildi. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Doğan'ın siyanür içerek yaşamına son verdiği öne sürüldü. İzdivaç programlarının kaldırılmasının ardından kendi hayatına dönen Uğur Doğan'ın intihar ettiği konuşuluyor. Instagram hesabından bir video yayınlayan ve geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç isimli programa katılan Uğur Doğan, "Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı.

İzdivaç programlarının kaldırılmasının ardından kendi hayatına dönen Uğur Doğan'ın intihar ettiği konuşuluyor. Instagram hesabından bir video yayınlayan ve geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç isimli programa katılan Uğur Doğan, "Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı.

Doğan, paylaştığı videoya "Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın" notunu düştü.

Olay, dün saat 18.30 sıralarında Kocamustafapaşa Mahallesi'nde bulunan evde meydana geldi. İddiaya göre eve gelen aile üyeleri, Uğur Doğan (25) 'ın ne olduğu henüz belirlenemeyen bir madde içerek intihar ettiğini fark etti. Aile polis ve sağlık ekiplerini aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Doğan'ı Samatya'da bulunan İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanede yapılan 1 saatlik müdahaleye rağmen Uğur Doğan hayatını kaybetti. Yakınları, hastane polisine Doğan'ın siyanür içerek intihar etmiş olabileceğini iletti. Bunun üzerine evde inceleme yapıldı.

25 yaşındaki damat adayının siyanür içtiği ve yaşamına son verdiği iddia edildi. Samatya hastanesine kaldırılan Doğan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yapılan aramalarda sağlığa etki edecek her hangi bir kimyasal maddeye rastlanmadı. Samatya'da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki işlemleri tamamlanan Doğan'ın cenazesi Yenibosna'da bulunan Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Uğur Doğan'ın kesin ölüm nedeni otopsi işlemlerinden sonra netlik kazanacak.


 

Yorumlar