TOKİ Tekirdağ kura sonuçları açıklandı

Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan 100 bin sosyal konut projesi kapsamında Tekirdağ'da 750 konut inşat ediliyor. Tekirdağ TOKİ konutları için kura çekilişi yapıldı. Kura sonuçları TOKİ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

Google Haberlere Abone ol

TOKİ Tekirdağ canlı kura çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde 100 bin yeni sosyal konut projesi hayata geçirilmeye devam ediyor. Tekirdağ Çorlu Kemalettin mahallesi için bugün, evler sahiplerini bulacak. Toplamda 750 konut için çekim yapılacak. TOKİ Tekirdağ canlı kura sonuçları için izleme linkini haberimizin içerisinden bulabilirsiniz.

TOKİ Tekirdağ canlı kura çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde 100 bin yeni sosyal konut projesi hayata geçirilmeye devam ediyor. Tekirdağ Çorlu Kemalettin mahallesi için konutlar sahiplerine kavuşuyor. Toplamda 750 konut için çekim yapılacak.

TOKİ Tekirdağ Çorlu Kemalettin mahallesi için kura çekilişi bugün saat 10.00'da gerçekleştirildi. 750 konutun sahibini bulduğu projede kura çekimi canlı olarak TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlandı. 

Kura çekilişi sonuçları isim listesi haberimizin içerisine eklenmiştir.

Kura çekilişleri TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak kamuoyu ile paylaşılıyor. Sosyal medya hesaplarına dair ilgili linkler şu şekilde;

Kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayan vatandaşların daha önceden yatırdıkları paraların iade işlemlerine ilişkin; Halk Bankası, TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden şöyle bir duyuru yayınladı;

"Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile başvurusu gerçekleşen ve tarafımızca yapılan kura sonrası hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru sırasında yatırmış oldukları tutarların iade işlemleri, toplum sağlığımızın korunması ile ilgili tedbirler kapsamında Halkbank şubelerine gitmeden, Halkbank ATM’lerinden kartsız olarak veya Halkbank internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Detaylara www.halkbank.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz."

Yorumlar