Tokat'ta kaybolan 3 yaşındaki Evrim'in katili kim çıktı

Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan Evrim Atış'ın babası ile adı açıklanmayan bir kişi gözaltına alındı

Google Haberlere Abone ol

TOKAT (AA) - Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın babası ile adı açıklanmayan bir kişi gözaltına alındı.

Yenisu köyünün yaylasında babaannesi Sati Atış'ın 10 Temmuz'da hayvanları suya götürürken evde bıraktığı, döndüğünde kaybolduğu belirlenen Evrim Atış'ın bulunması için yürütülen çalışmalar kapsamında küçük çocuğun annesi Dilek, babası Burhan, babaannesi Sati Atış ile iki yakını, ifadelerine başvurulmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığına götürülmüştü.

İfadelerinin ardından baba Burhan Atış ile adı açıklanmayan bir yakını gözaltına alındı. Anne Dilek, babaanne Sati Atış ile yakınlarından biri ise serbest bırakıldı.

Öte yandan Evrim Atış'ın bulunması için AFAD, Tokat Jandarma Özel Harekat Taburu'dan gelen komando ekibi "Boralar", Ankara'dan gelen Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri, arama köpeği "Mavi" ile arama tarama faaliyetlerini sürdürüyor.

Yorumlar

Dolunay Yazık bu küçük çocuklara burada böyle oturup öldürülmesini mi bekleyeceğiz? Artık bir son bulsun bu cinayetler
Nazlı Çocuklardan ne istiyorlar bu ne hergün çocuk cinayetleri tecavüzler yazık günah katillere çözüm bulunsun yeter ya film izler gibi izlenmesin acil çözüm cehalet dolu psikolojisi bozuk insanlık nerde merhamet nerde şeytanlar heryerde geziyor şeriat anca aklıllarını başlarına getirir