TOGG ön sipariş fiyatı ne kadar? TOGG ön sipariş formu var mı? TOGG ön sipariş nasıl verilir?

TOGG ön sipariş nasıl verilir? TOGG ön sipariş fiyatı ne kadar? TOGG ön sipariş formu var mı? sorularının yanıtı yerli otomobille ilgili ön sipariş vermek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, TOGG sipariş ile ilgili bilgiler neler?

Google Haberlere Abone ol

TOGG ön sipariş nasıl verilir? TOGG ön sipariş fiyatı ne kadar? TOGG ön sipariş formu var mı? en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Vatandaşların yerli otomobil ile ilgili ön sipariş sürecine dair merak ettiği soruların başında gelenlerin detayları haberimizde...

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından Türkiye'nin 60 yıllık hayalinin gerçekleştirilmesi ve yerli otomobilin tanıtılmasının ardından vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de aracın fiyatı oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Vatandaşlarımızın alabileceği bir fiyatı olacak" açıklamasının ardından aracın diğer elektrikli otomobillere göre uygun fiyata sahip olacağı değerlenediriliyor.

İl ön siparişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği yerli otomobil için bir çok resmi  kurum ve kuruluşta ön sipariş niteliğinde sayılabilecek bir alım talebini açıkladı. Yerli otomobile destek olmak için ön sipariş vermek isteyen bir çok vatandaşta ön sipariş ile ilgili araştırmalarını sürüdürüyor. 

TOGG ÖN SİPARİŞ

Yerli otomobil için ön sipariş vermek isteyen vatandaşlar ön siparişin nereden nasıl verileceğine dair araştırmalarını sürdürüyor. Ancak ön siparişe ilişkin henüz Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu tarafından bir açıklama yapılmadı. 

TOGG ÖN SİPARİŞ FORMU 

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu fabrikasının kurulmasının ardından ön siparişe ilişkin çalışmaların yapılması ve başvuru için ön sipariş formu veya sitesinin oluşturulması bekleniyor.

TOGG ÖN SİPARİŞ FİYATI

Bursa'nın Gemlik ilçesinde 22 Milyar liralık yatırımla inşa edilmesi planlanan yerl otomobil fabrikasında 4 bin 323 kişiye iş imkanı sağlanması hedefleniyor. Öte yandan ön sipariş için TOGG'un vatandaşlardan 30-40 bin lira arasında bir bedel alınması bekleniyor. 5 farklı modelde üretilecek otomobilin yılda 175 adet üretilmesi hedefleniyor.

Yorumlar

Aziz Altunbay Araç siparişi vermek istiyorum ama sistemden ulaşamıyorum
Aziz Altunbay Sipariş vermek istiyorum ama sisteme giremiyorum bana yardımcı olur musunuz?
mustafa pat ükemizin yeni üretecegi suvv 4*4 araç almak istiyorum
Ayda güley Ben bir vatandaş olarak sipsaris vermek istiyorum jip için