Togg ilk ön siparişleri bu yıl teslim edilecek

Togg yerli araba siparişi vermek isteyen vatandaşlar heyecanlar beklerken, ilk ön siparişlerin nasıl olacağı açıklandı.

Google Haberlere Abone ol
Togg ilk ön siparişleri bu yıl teslim edilecek

Togg ön sipariş konusunda yeni bir gelişme var. Şirketten yapılan açıklamada, ön sipariş yöntemleri hakkında bilgi verildi. Kimlerin nasıl ön sipariş vereceği konusu uzun zamandır vatandaş tarafından merakla bekleniyordu. İşte bu konuda yeni bir açıklama geldi.

Togg akıllı cihazlarına ön sipariş hakkı, NFT Açık Artırması, YeniLig Yarışması ve çekiliş yöntemleriyle kullanıcılarla buluşacak.

Togg'un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "NFT Açık Artırması, YeniLig Yarışması, çekiliş. 2023 yılında teslim edilecek Togg akıllı cihazlarına ön sipariş hakkı, 3 farklı yöntem ile kullanıcılarımızla buluşacak. Yakında, sırasıyla Togg Trumore'da!" ifadelerine yer verildi.

"Bir otomobilden fazlası için" yola çıkan Togg, dijital platformu Trumore'un ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve AppGallery üzerinden kullanıma sunmuştu.

Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, konuya ilişkin açıklamasında, "Hedefimize giden yolda şubat ayında da ön siparişleri açıp ilk çeyrek sonunda ilk akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız. Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz. " ifadelerini kullanmıştı.

 

Yorumlar