THY uçaklarda Super Bowl'u yayınlayacak

- Yolcular, 5 Şubat'ta internet bağlantısı olan tüm uçuşlarda NFL final maçını canlı izleyebilecek

Google Haberlere Abone ol
THY uçaklarda Super Bowl'u yayınlayacak

İSTANBUL (AA) - Türk Hava Yolları (THY) yolcuları, 5 Şubat'ta internet bağlantısı olan tüm uçuşlarda Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL) final maçı Super Bowl'u canlı izleyebilecek.

THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, misafirlerini sadece dünyanın en fazla ülkesine taşımadıklarını, aynı zamanda yolcu deneyimini en üst düzeyde yaşayacakları bir uçuş kurgulamayı hedeflediklerini belirtti.

Olmuştur, "Yolcularımıza binlerce metre yükseklikte, Super Bowl ile Amerikan futbolu deneyimini yaşatacak ve aynı zamanda yeni reklam filmimizi de bu yayında onlarla ilk kez buluşturacak olmaktan oldukça heyecanlıyız." değerlendirmesini yaptı.

THY, küresel havacılık sektörünün en saygın değerlendirme kuruluşlarından Skytrax tarafından verilen "Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi", "En İyi Business Class İkram Servisi" ve "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı" ödüllerini de elinde bulunduruyor.

Uçaklarında, 800'den fazla TV programı içeriği, 700'ü aşkın müzik albümü, 7 uçak içi canlı TV yayını, "betimlemeli alt yazılı" ve "betimlemeli seslendirme" teknikleri kullanılan 11 engelsiz filmle birlikte 23 farklı dilde içerik bulunan Planet uçak içi eğlence sistemi üzerinden hizmet veren THY, business sınıfındaki yolcularına 5 saat üzeri uçuşlarda Samsung Galaxy S2 tablet, tüm uzun hatlarda ise Denon kulaklık takdim ediyor.


Yorumlar