TFF 1. Lig'de haftanın sonuçları ve en son puan durumu

Ligde 8. hafta maçları tamamlanırken, Bereket Sigorta Ümraniyespor liderliğini sürdürdü

Google Haberlere Abone ol

TFF 1. Lig'de haftanın sonuçları ve en son puan durumu

TFF 1. Lig'de 8. hafta maçları tamamlandı.

Deplasmanda Yılport Samsunspor ile 1-1 berabere kalan Bereket Sigorta Ümraniyespor, 20 puanla liderliğini sürdürdü.

Ligde MKE Ankaragücü haftayı 18 puanla ikinci, Eyüpspor da 16 puanla üçüncü bitirdi.

TFF 1. Lig'de 8. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Altınordu-Menemenspor: 1-0

Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü: 1-0

Balıkesirspor-Gençlerbirliği: 0-2

Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 1-5

Kocaelispor-İstanbulspor: 2-1

Beypiliç Boluspor-Denizlispor: 0-0

Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 1-1

Eyüpspor-Manisa: 3-2

MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 2-1

Puan durumu

TFF 1. Lig'de 8. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle:

TAKIM O G B M A Y Av. Puan
1.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR 8 6 2 0 15 1 14 20
2.MKE ANKARAGÜCÜ 8 5 3 0 15 4 11 18
3.EYÜPSPOR 8 5 1 2 14 10 4 16
4.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR 8 5 0 3 14 8 6 15
5.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 8 5 0 3 9 8 1 15
6.TUZLASPOR 7 4 2 1 9 4 5 14
7.KOCAELİSPOR 7 4 1 2 7 7 0 13
8.YILPORT SAMSUNSPOR 7 3 2 2 12 11 1 11
9.GENÇLERBİRLİĞİ 8 3 2 3 10 13 -3 11
10.ALTINORDU 8 3 1 4 10 14 -4 10
11.MANİSA 8 3 0 5 11 13 -2 9
12.BEYPİLİÇ BOLUSPOR 7 2 2 3 7 6 1 8
13.MENEMENSPOR 8 2 2 4 9 15 -6 8
14.İSTANBULSPOR 7 2 1 4 9 10 -1 7
15.DENİZLİSPOR 8 2 1 5 7 11 -4 7
16.ADANASPOR 8 1 3 4 9 15 -6 6
17.BALIKESİRSPOR 7 2 0 5 5 11 -6 6
18.BURSASPOR 7 1 2 4 7 12 -5 5
19.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ 7 1 1 5 5 11 -6 4

 

1. LİGİN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA MAÇ PROGRAMI

TFF 1. Lig'de 9. hafta maçlarının programı şöyle:

16 Ekim Cumartesi:

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)

19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe)

17 Ekim Pazar:

13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Stadı açıklanmadı)

16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park)

18 Ekim Pazartesi:

20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Yorumlar