Tenis Turnuvası ödül töreni ile sona erdi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla Atatürk’ü Anma ve Kurtuluş Kupası Tenis Turnuvası düzenledi.100. Yıl Gençlik Merkezi kapalı tenis kortunda düzenlenen turnuvaya Süleymanpaşa’nın...

Google Haberlere Abone ol

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü dolayısıyla Atatürk’ü Anma ve Kurtuluş Kupası Tenis Turnuvası düzenledi.

100. Yıl Gençlik Merkezi kapalı tenis kortunda düzenlenen turnuvaya Süleymanpaşa’nın yanı sıra Kırklareli, Lüleburgaz, Çorlu, Kapaklı ve Çerkezköy’den de katılım olurken dört kategoride 80 sporcu madalya mücadelesi verdi.

Bir ayda 76 müsabaka oynandı

Yaklaşık bir ay süren turnuvada 76 müsabaka oynanırken tek bayanlar kategorisinde Zeynep Ökdem birinci, Betül Sarıkaya ikinci, tek erkekler kategorisinde Adem Hiçyılmaz birinci, Raif Karaca ikinci, karışık çiftler kategorisinde Ayten Yılmaz ve Adem Hiçyılmaz birinci, Zeynep Ökdem ve Mehmet Bostancı ikinci, çift erkekler kategorisinde ise Tayfun Uz ve Adem Hiçyılmaz birinci, Murat Kocaman ve Raif Karaca ikinci olarak turnuvayı tamamladılar.

Gerçekleştirilen ödül töreninde sporculara kupalarını Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Süleymanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi ve Gençlik Spor Kulübü Başkanı Deniz Taner verdi.

Yorumlar