Tekzen’den Türk Telekom abonelerine 25 TL indirim

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Tekzen mağazalarından veya tekzen.com.tr’den TekzenKart ile yapacakları tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanacak.

Google Haberlere Abone ol
Tekzen’den Türk Telekom abonelerine 25 TL indirim

Tekzen, Türk Telekom işbirliği ile düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Tekzen mağazalarından veya tekzen.com.tr’den TekzenKart ile yapacakları tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanacak. Kampanya, 31 Mart tarihine kadar devam edecek.

Bu özel indirimden yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri; mağazalardan veya online olarak yapacakları alışverişlerde, ödeme sırasında Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden “Fırsat Kodu Al” butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan 6262’ye “TEKZEN boşluk TCKN (TC Kimlik Numarası)” yazıp kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilecekler.

Kendin Yap (DIY -Do It Yourself) kültürünü Türkiye’ye kazandıran Tekzen, 59 ilde 138 mağazasında on binlerce ürünü kalite ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunuyor. Tekzen; ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunuyor. Tekzen’in online satış kanalı tekzen.com.tr bugün itibariyle 250 bin çeşit ürünü,Türkiye’nin her noktasına en hızlı ve güvenilir yoldan ulaştırmaya devam ediyor.

Perakende sektöründe 24 yıldır aralıksız hizmet veren yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, bugün 59 ilde 138 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam +244 bin m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’den tek üyesidir. www.tekzen.com.tr

Yorumlar