Tazedirekt geri döndü

- Doğal ve yerel gıdaları kaynağından tüketiciyle buluşturan online alışveriş markası Tazedirekt, güçlenen altyapısı ve hizmet kalitesiyle yeniden hizmet veriyor

Google Haberlere Abone ol
Tazedirekt geri döndü

İSTANBUL (AA) - Doğal ve yerel gıdaları kaynağından tüketiciyle buluşturan online alışveriş markası Tazedirekt, güçlenen altyapısı ve hizmet kalitesiyle yeniden faaliyete geçiyor.

Şirket açıklamasına göre, doğal gıda online alışveriş markası Tazedirekt, daha güçlü bir altyapı ve hizmet kalitesiyle geri döndü. Tazedirekt, iyi gıdaya ulaşmanın en güvenli ve kısa adresi olarak kentte yaşayan insanların, doğal ve yerel ürün özlemine ayrıcalıklı ürün çeşitliliği ile son veriyor.

Tazedirekt.com websitesi üzerinden her gün sebze, meyve, et ürünleri, süt ürünleri, kahvaltılıklar, temel gıda ve bakliyat, atıştırmalıklar, unlu mamuller, bebek ürünleri ve içecek kategorilerinde yaklaşık bin 600 üründen oluşan özel bir seçki sunuluyor.

Tazedirekt, markette ya da pazarda kolayca bulunamayan özel, el yapımı, yöresel ve ithal ürünleri tüketici ile buluşturarak öne çıkıyor. Komşu çiftliklerden aldığı ürünler ve özel üretimleriyle dikkati çeken Tazedirekt, ürün portföyüne dünyanın farklı noktalarındaki yerel üreticilerden topladığı özel lezzetleri de ekledi.

Türkiye'de yeni keşfedilmeye başlayan ve en küçük tahıl diye bilinen teff, lahana ve turpgiller ailesinden gelen kale bitkisi, renkli pazı, siyah domates, bilinen cevizden farklı iki çeşidi ile Pikan ve Makademia cevizi; her gün sınırlı stokları ile Tazedirekt'in tüketicileriyle buluşturacağı ayrıcalıklı ürün seçeneklerinden sadece birkaçını oluşturuyor.

Tazedirekt, kendi ürettirdiği doğal ürünlerinden günlük sütü, olgunlaştırılmış beyaz peyniri, olgunlaştırılmış Ezine peyniri ve inek peynirini, çömlek yoğurt, organik yumurta ve gezen tavuk yumurtasını en taze hali ile en güvenli yoldan müşterilerine ulaştırıyor.

Tazedirekt, hafta içi saat 22.00'ye, hafta sonu ise saat 18.00'e kadar uzanan esnek teslimat saatleriyle haftanın 7 günü müşterilerinin siparişlerini kapılarına kadar götürüyor.


Yorumlar