Tarım Kredi Marketleri nerede var, en yakın market nerede, nasıl bulurum?

Tarım Kredi Marketleri nerede, adres ve telefon numaraları var mı, en yakın Tarım Kredi marketi nerede?

Google Haberlere Abone ol
Tarım Kredi Marketleri nerede var, nasıl bulurum?

Tarım Kredi Marketleri nerede var, en yakın market nerede, nasıl bulurum, adres ve telefon numaraları var mı, en yakın Tarım Kredi marketi nerede, nasıl gidebilirim soruları indirim haberi alan vatandaşlar tarafından merakla soruluyor. 

Türkiye genelinde son bir yıl içinde binin üzerinde yeni şubesi açılan ve 1300 şubeyi aşan Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri halka ucuz gıda satmaya başladı.

Tarım Kredi Marketleri nerede, adres ve telefonlar
Tarım Kredi Marketleri nerede, adres ve telefonlar

 

Ucuz gıdaya ulaşmak isteyen vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 40 üründe indirim yapılacağı açıklamasından sonra harekete geçti. 

Vatandaşlar Tarım Kredi marketleri nerede var, en yakın market nerede sorularının cevaplarını araştırmaya başladı. 

Tarım Kredi Marketleri nerede, adres ve telefonlar
Tarım Kredi Marketleri nerede, adres ve telefonlar

 

TARIM KREDİ KOOPERATİFİNDEN İNDİRİM AÇIKLAMASI

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 30’un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibarıyla indirimli fiyat uygulamasına geçilecek.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile enflasyonla mücadele kapsamında temel tüketim ve et ürünlerinde kapsamlı bir indirim kampanyası başlatıyor.

Kampanya kapsamında 30’un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibariyle indirimli fiyat uygulanmasına geçilecek.

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar olacak:

“Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi”

Et ürünlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ivedilikle, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının ardından paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak. Et ürünlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu ayrıca yapılacak.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 1400’e yakın hizmet noktasında üreticilerin yerli ve doğal ürünlerini en iyi şartlarda tüketicilerle buluşturuyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri hem üreticilerin hem de tüketicilerin beklentilerini karşılarken, ülke ekonomisine ve vatandaşların bütçesine katkı sağlama bilinciyle hareket ediyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri gelecek dönemlerde de imkân ve fırsatları kullanılarak yeni indirim kampanyalarını kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek.

TARIM KREDİ MARKETLERİ NEREDE?

Türkiye genelinde şu anda bütün şehirlerde Tarım Kredi Marketi bulunuyor. 

Sadece İstanbul'da 163 tane Tarım Kredi Kooperatifi Marketi bulunuyor. 

Ankara'da ise 128 adet Tarım Kredi Marketi faaliyet gösteriyor. 

İzmir'de 44 

Bursa'da 47

Eskişehir'de 20 

Diyarbakır'da 11

Adana'da 10

Trabzon'da 6

Erzurum'da 6 adet Tarım Kredi Marketi bulunuyor.

Türkiye'nin bütün şehirlerindeki Tarım Kredi Marketleri listesi, adres ve telefonları aşağıdaki linkte yer alıyor:

https://www.kooperatifmarket.com.tr/magazalarimiz/ 

Yorumlar