Tam gündemden düştü derken birileri devreye girdi

Ani bir çıkışla bir anda Geziciler tarafından baştacı edilen "Susamam" isimli çalışma kısa süre içinde etkisini yitirerek gündemden düşünce birileri anında devreye girerek suç duyurusunda bulundu ve çalışmayı yeniden gündeme getirdi.

Google Haberlere Abone ol

Geziciler tarafından baştacı edilen "Susamam" isimli şarkı kısa sürede etkisini yitirince birileri devreye girerek çalışmayı yeniden gündeme getirmeyi başardı. Çalışmanın ortaya çıktığı ilk günden bu yana "soruşturma" beklentisi içinde olanlar beklediklerini alamamıştı; ancak çalışma gündemden düştüğü andan itibaren birileri suç duyurusunda bulundu ve parçayı yeniden gündeme getirdi.

İddiaya göre Şanışer mahlaslı rapçi Sarp Palaur ile birlikte 18 rap sanatçısının seslendirdiği “Susamam” isimli şarkıya suç duyurusunda bulunulduğu ortaya çıktı. Sözcü'den Ümit Türk'ün haberine göre İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran bir kişi, ‘Susamam’ parçasında yer alan sözlerden rahatsızlık duyarak, yaklaşık 15 dakika süren parçada yer alan 18 kişi hakkında şikayetçi oldu. Savcılığın şikayetin kaydını aldığı ve incelemesini sürdürdüğü öğrenildi.

Doğa, hayvan hakları, kadına şiddet, adalet, trafik gibi belli konularla ilgili sözler içeren ‘Susamam’ şarkısı sosyal medyada milyonlarca izlenme almıştı.

Yorumlar