Suvivor Hanzade neden boşandı?

Suvivor Hanzade neden boşandı, Hanzade Ofluoğlu eşiyle ne zaman ve neden boşandı, boşanma sebepleri biliniyor mu?

Google Haberlere Abone ol

Suvivor Hanzade neden boşandı, Hanzade Ofluoğlu eşiyle ne zaman ve neden boşandı, boşanma sebepleri biliniyor mu soruları Survivor All Star'ın başlamasıyla birlikte bir kez daha gündem olmaya başladı. Peki, Suvivor Hanzade neden boşandı, Hanzade Ofluoğlu eşiyle ne zaman ve neden boşandı, boşanma sebepleri biliniyor mu?

Survivor Hanzade Ofluoğlu'dan kötü haber! Tek celsede boşandı 11.11.2021 - 12:41  Yarışma programlarında sunuculuk yapan Survivor 2021 yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu, 2011 yılında Saygun Ofluoğlu ile hayatını birleştirdi. Hanzade Ofluoğlu ile Saygun Ofluoğlu, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldıklarını duyurdu. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açan Hanzade ve Saygun Ofluoğlu çifti anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Survivor Hanzade Ofluoğlu'dan kötü haber! Tek celsede boşandı Yarışma programlarında sunuculuk üstlenen Hanzade Ofluoğlu 2011 yılında Saygun Ofluoğlu ile hayatını birleştirmişti.  Survivor Hanzade Ofluoğlu'dan kötü haber! Tek celsede boşandı Mutlu bir birliktelik yaşayan çift Hanzade Ofluoğlu'nun 'Survivor 2021' yılı kadrosuna katılmasıyla kısa bir ayrılık yaşamıştı. Yarışma boyunca adından ettiren Hanzade, eşi Saygun Ofluoğlu'na duyduğu özlemi sık sık dile getirmişti.    Survivor Hanzade Ofluoğlu'dan kötü haber! Tek celsede boşandı Yarışmanın bitiminden birkaç ay sonra Hanzade Ofluoğlu 10 yıllık eşi ile yollarını ayrılma kararı aldıklarını sosyal medya üzerinden bir paylaşımla açıklamıştı.  O paylaşımında, ''13 senedir hayatımın en önemli parçası, en güzel günlerimizin süper kahramanı, en yakın arkadaşım ve biricik yol arkadaşım Saygun'la karı-koca ilişkimize son verme kararı aldık'' ifadelerine yer vermişti.   Survivor Hanzade Ofluoğlu'dan kötü haber! Tek celsede boşandı Sosyal medyadan sevenlerine kötü haberi duyuran Ofluoğlu çift, boşanma davası açmıştı. Bugün İstanbul Aile Mahkemesi'ne gelen ikili anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Taraflar birbirinden nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı.
Suvivor Hanzade neden boşandı?

 

Yarışma programlarında sunuculuk yapan Survivor 2021 yarışmacısı Hanzade Ofluoğlu, 2011 yılında Saygun Ofluoğlu ile hayatını birleştirdi. Hanzade Ofluoğlu ile Saygun Ofluoğlu, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldıklarını duyurdu. İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açan Hanzade ve Saygun Ofluoğlu çifti anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Mutlu bir birliktelik yaşayan çift Hanzade Ofluoğlu'nun 'Survivor 2021' yılı kadrosuna katılmasıyla kısa bir ayrılık yaşamıştı. Yarışma boyunca adından ettiren Hanzade, eşi Saygun Ofluoğlu'na duyduğu özlemi sık sık dile getirmişti.

Yarışmanın bitiminden birkaç ay sonra Hanzade Ofluoğlu 10 yıllık eşi ile yollarını ayrılma kararı aldıklarını sosyal medya üzerinden bir paylaşımla açıklamıştı.

O paylaşımında, ''13 senedir hayatımın en önemli parçası, en güzel günlerimizin süper kahramanı, en yakın arkadaşım ve biricik yol arkadaşım Saygun'la karı-koca ilişkimize son verme kararı aldık'' ifadelerine yer vermişti.

Sosyal medyadan sevenlerine kötü haberi duyuran Ofluoğlu çift, boşanma davası açmıştı.

İstanbul Aile Mahkemesi'ne gelen ikili anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Taraflar birbirinden nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı.

Hanzade Ofluoğlu ile Saygun Ofluoğlu'nun neden boşandığına dair bir bilgi ise maalesef bulunmuyor.


 

Yorumlar