Survivor 9 Haziran Salı günü elenen isim açıklandı

Survivor Ünlüler Gönüllüler takımında bu hafta yine kıyasıya bir elenmeme heyecanı vardı. Yarışmacılar arasında eleme potasına düşenler için yapılan oylamanın sonucunda bir isim daha adaya veda etti. Peki, Survivor 9 Haziran Salı akşamı kim elendi? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

Survivor'da 9 Haziran Salı akşamı bir kişi daha hayallerine veda etti. Haftanın ilk 2 eleme adayı Cemal Can ve Barış'ın SMS 1.'leri olmasının ardından Yunus Emre, Berkan, Yasin ve Evrim eleme adayı oldu. Peki, Survivor 9 Haziran Salı kim elendi? İşte detaylar:

Survivor'da büyük heyecana sahne olan iletişim oyunu oldukça çekişmeli geçti. Son ana kadar çekişmeli geçen yarışmayı Mavi takımı 10-6 skoruyla kazanmayı başardı ve aileleriyle görüntülü konuşma hakkı kazandı.

Survivor'da bu akşam iletişim oyununda Yasin'le Nisa birbirine girdi. Yasin :" Benim ayarımı kaçırmayın benim ayarımı kaçırırınız komple ayarınız bozulur". Nisa:" Sen kaç kere bize dedin ben atış yaparken susun diye". Yasin:" Kafana göre oyunu bırakıp gidiyorsun". Nisa:" Senin gibi onlara mı bağırsaydım".

Survivor'da bu hafta iki eleme adayı Barış ve Cemal Can olmuştu.

Mavi takımda bu hafta SMS 1.'si Cemal Can oldu.

Mavi takımda bu hafta SMS 2.'si Nisa oldu. Bunun ardından Cemal Can, Yasin'i; Nisa ise Evrim'i eleme adayı olarak gösterdi. Böylelikle Mavi takımdan eleme adayları Yasin ve Evrim oldu.

Kırmızı takımda bu hafta SMS 1.'si Barış Murat Yağcı oldu.

Kırmızı takımda bu hafta SMS 2.'si Sercan oldu ve Elif'in dokunulmaz olması nedeniyle Kırmızı takımdan eleme adayları Yunus Emre ve Berkan oldu.

Survivor'a veda eden isim Yunus Emre Özden oldu.

Survivor'da yaşanan eleme sırasında Yunus Emre'nin isminin açıklamasının ardından Evrim'in gülmesi ve Yasin'in buna tepki göstermesi oldukça dikkat çekti! Öte yandan Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Yasin ve Ardahan'ın kavga ettiği görüldü.

Yorumlar