Sosyal medyada ilgi odağı olan evlatlık büyüdü

Esra Akkaya'nın Etiyopya'dan henüz bebekken evlatlık olarak aldığı Can Alex, şimdilerde koca bir delikanlı oldu.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medyada ilgi odağı olan evlatlık büyüdü

Esra Akkaya, bir zamanların sevilen dizisi 'Mahallenin Muhtarları'nda unutulmaz 'Şirin' karakterine hayat vermişti. 2014 yılında Etiyopya'dan evlat edindiği oğlu Can Alex ile nadiren kamuoyu önüne çıkan Akkaya, son paylaşımıyla sosyal medyada dikkat çekti.

ESRA AKKAYA VE CAN ALEX'İN GÖZLERDEN UZAK YAŞAMI

Oyuncu, Instagram hesabından oğlu Can ile çekilen bir fotoğrafını paylaşarak takipçilerini şaşırttı. Fotoğrafta, Can'ın artık genç bir delikanlı olduğu ve oldukça büyüdüğü görüldü. Akkaya'nın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Takipçileri fotoğraf altına "Can genç bir delikanlı olmuş", "Kocaman olmuş", "Çok tatlı", "Gördüğüm en güzel anne-oğul" gibi yorumlar yazarak, anne ve oğlunun bu özel anını kutladı. Esra Akkaya ve oğlu Can Alex, gözlerden uzak bir yaşam sürmeye devam ediyorlar ancak bu tür paylaşımlarla hayranlarının merakını gideriyorlar.

Bu paylaşım, Esra Akkaya'nın sosyal medya hesabında yüksek etkileşim almasına neden oldu ve bir kez daha ünlü oyuncunun hem kişisel yaşamına hem de oyunculuk kariyerine olan ilgiyi gözler önüne serdi.

Yorumlar