Son dakika: Emniyet personel alımı 2018!

Emniyet Personel alımı 2018 için son dakika açıklama yapılarak Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden personel başvuruları yapılabileceği duyuruldu. Emniyet Memur alımı için açıklama yapan Polis Akademisi Başkanlığı Personel alımı için müjdeyi verdi. Devlet Memuru adayların Emniyet Personel alımı başvuruları için www.pa.edu.tr resmi internet sitesini kullanabilir.

Google Haberlere Abone ol

Polis Akademisi Başkanlığı, Emniyet Personel alımı 2018 için son dakika açıklama yaparak kuruma personel alımı yapılacağını son dakika olarak açıkladı. Emniyet personel alımı 2018 için adaylar www.pa.edu.tr resmi internet sitesini kullanabilir. Gerçekleştirilecek başvurulara göre; Emniyet mensupları arasından 50'si kadın 500 komiser yardımcısı adayı alınacak. Emniyet personel alımı başvuru şartları neler? İşte polis memur alım başvuru tarihleri...

EMNİYET PERSONEL ALIMI 2018

Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Polis Amirleri Eğitimi Merkezine (PAEM) 2018 yılı 5. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi için emniyet mensubu adaylar arasından 50 kadın, 450 erkek olmak üzere 500 komiser yardımcısı alımı yapılacak.

Meslekte fiilen 2 yılı dolduran ve 45 yaşından gün almamış lisans mezunu polis memurları, başpolis memurları ve kıdemli başpolis memurları başvuruda bulunabilecek.

PERSONEL ALIM BAŞVURU TARİHLERİ

Personel alım ön başvurular, 26 Ekim - 5 Kasım tarihleri arasında Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak. Sınav tarihi ve yerlerine ilişkin duyuru daha sonra yapılacak.

Adaylar, sınav başvuru ücreti olarak 200 lirayı ilgili bankaya yatıracak. Adaylarda aranan diğer şartlara Akademi'nin "www.pa.edu.tr" resmi internet sitesinden ulaşılabilir.
 

Yorumlar