Sivasspor Kulübü Başkanı Otyakmaz'a destek

- Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği üyeleri, bir araya geldikleri başkan Otyakmaz'a 22 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü kongrede yeniden aday olması çağrısında bulundu - Kulüp başkanı Otyakmaz: "Bunlar güzel günlerdi. Her güzel şeyin de bir sonu vardır. Gençlerbirliği karşılaşması sonrası yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte çok önemli bir basın toplantısı yapacağız"

Google Haberlere Abone ol
Sivasspor Kulübü Başkanı Otyakmaz'a destek


SİVAS (AA) - Olağanüstü kongre kararı alan Sivasspor Kulübü'nde başkan Mecnun Otyakmaz'a, bazı dernek üyeleri yeniden aday olması konusunda çağrı yaptı.

Şehir Kültürünü Yayma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahat Türkmenoğlu ve dernek yöneticileri, dernek binasında bir araya geldikleri Otyakmaz'a, olağanüstü kongre öncesinde destek verdi.

Desteklerinden dolayı dernek üyelerine ve Sivaslılara teşekkür eden Otyakmaz, Sivasspor'da başkanlık yapmanın onur verici olduğunu belirterek, "Bunlar güzel günlerdi. Her güzel şeyinde bir sonu vardır. Gençlerbirliği karşılaşması sonrası yönetim kurulu arkadaşlarımızla çok önemli bir basın toplantısı yapacağız. Her soruya açık bir şekilde cevap vereceğiz, geçtiğimiz süreci ayrıntılı bir şekilde değerlendireceğiz. O zaman daha kesin konuşuruz. Tabi ki sizlerin düşünceleri bizi onurlandırıyor" diye konuştu.

Protesto etme hakkının normal olduğunu söyleyen Otyakmaz, "Bunların hepsini hazmedebiliyoruz, sorun o değil başka şeyler de var, çok gurur kırıcı şeyler var." dedi.

Dernek başkanı Türkmenoğlu ise Otyakmaz ile Sivasspor'un büyük başarılara imza attığını, iyi ve kötü gününde her zaman Otyakmaz'ın ve Sivasspor'un yanında olduklarını ifade etti.

- STSO Başkanı Yıldırım'dan Otyakmaz'a destek

Öta yandan, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, 22 Mayıs'ta olağanüstü kongre kararı alan Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'da, kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz'ın görevine devam etmesi gerektiğini belirterek, oda olarak Otyakmaz'ın her zaman yanında ve destekçisi olduklarını bildirdi.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan yazılı açıklamaya göre, Yıldırım, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın, kırmızı-beyazlı ekibe tarihinin en başarılı günlerini yaşattığına dikkati çekti.

Otyakmaz'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Yıldırım, şunları kaydetti:

"Süper ligdeki temsilcimiz Sivasspor, tüm Yiğidoların en büyük sevdasıdır. Sivassporumuzun Süper Lige çıkmasında ve sayısız başarılara imza atmasında Başkanımız Mecnun Otyatmaz’ın büyük emeklerinin olduğu aşikardır. Türkiye ve Avrupa'da renklerimizle gurur duyduğumuz bayrağımızı dalgalandıran Sivasspor, Sivas’ın en değerli markasıdır. Bu markayı güçlendiren Kulüp Başkanımız Mecnun Otyakmaz'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Sivasspor’u gelecekte daha iyi yerlerde görmek için Mecnun Başkanımızın kulübün başında kalmasını istiyorum. Sivasspor’a tarihinin en başarılı günlerini yaşatan başkanımızın ve kulübümüzün her zaman yanında ve destekçi olduğumuzu bildirmek isterim."


Yorumlar