Şiar'a ne oldu?

Müge Anlı'nın bugünkü programında konu alınan Şiar Kılıç'ın akibeti merak konusu oldu. Peki, Şiar'a ne oldu? İşte detaylar:

Henüz 9 yaşında olan Şiar Kılıç, bir anda ortadan kayboldu. Yakınları "Şiar'a ne oldu?" diye soruyor. Konu ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşındı. Programa katılan Şiar'ın yakınları birbirinden farklı açıklamalarda bulunurken, Şiar ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni detaya göre Şiar darp edilmiş. Peki, Şiar'a ne oldu? İşte Detaylar: 

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde kaybolan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümüne ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Müge Anlı’da bugünkü canlı yayında gelen itiraflar izleyicileri şoke etti. Dünkü canlı yayında gelen Gülüzar Amanet'in teyzesi Sevim'in iddialarının ardından Gülüzar Amanet programdan sonra Müge Anlı'ya konuştu. 

Müge Anlı'da işlenen Şiar Kılıç olayında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Anne Gülüzar Amanet, Hami'nin Şiar'ı dövdüğünü itiraf etti. "Şiar yemek yerken ağzından yemekleri çıkıyordu o yüzden Hami'nin oğlunun midesi bulandığı için Şiar'ın yemeğini diğer evde veriyorduk" şeklinde Müge Anlı açıkladı.

Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın nasıl öldüğü araştırılırken anneden gelen itiraflar kan dondurdu.

Şiar Kılıç'ın yemeklerini diğer evde yediği, Hami'nin oğlunun bundan rahatsız olması nedeniyle diğer evde yediği ortaya çıkarken Hami iddiaları kabul etmedi. "Öbür evde yedirin" şeklinde bir şey demedim derken Gülüzar'ın kendi isteğiyle bunu yaptığı iddia edildi. Dünkü canlı yayının ardından itiraflarda bulunan Şiar Kılıç'ın annesinin açıklamaları kan dondurdu. Öte yandan "Hami çivili sopa ile Şiar'a vurdu" şeklinde anne açıklamalar yaptı.