Sezgin Tanrıkulu'ndan "görmezden gelme" taktiği

CHP'li Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, "Belediyenin kapısında DEM Partililer giremez" imalı açıklamasıyla tartışmalara neden olan CHP'nin adayın görmezden gelinmesi çağrısında bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Sezgin Tanrıkulu'ndan "görmezden gelme" taktiği

CHP'nin vitrin "Kürtleri"inden biri olarak bilinen Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, "Seçildiğimde belediye kapıları DEM Parti hariç her partiye açık olacak" diyen CHP Afyon adayı Köksal'la ilgili "Zor zamanlardan geçiyoruz; ricam sadece sakin olmamız" yorumu yaptı.

"Seçildiğimde belediye kapıları DEM Parti hariç her partiye açık olacak" diyen, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in 'sürçülisan' açıklamasını da yalanlayan CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal'la ilgili tartışma devam ediyor. 

Köksel'ın "Bir dil sürçmesi sonucu değil, verdiğim söz üzerine konuştum. Ben bu sözü ilk günden beri verdim. Bu sözümün de arkasındayım" açıklaması yapmasının ardından, CHP Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'ndan "sakin olma" çağrısı geldi. 

Sosyal medya hesabından isim vermeden paylaşım yapan Tartıkulu "Sevgili dostlarım, zor zamanlardan geçiyoruz; sizlerden ricam sadece sakin olmamız... Soran ve yazan herkese çok sevgiler ve iyi geceler diliyorum…" dedi. 

Yorumlar