Settar Tanrıöğen'in akıbetinde yeni gelişme

Kızılcık Şerbeti'nin Abdullah'ı Settar Tanrıöğen, gerçek hayatta yaşadığı talihsizlikle gündemdeyken, dizideki akıbeti de belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Settar Tanrıöğen'in akıbetinde yeni gelişme

Show TV'nin sevilen dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nde bir dönüm noktası yaşandı. Abdullah Ünal karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen'in, beyin kanaması geçirmesinin ardından, dizideki karakterinin akıbeti merak konusu olmuştu. Yapılan son açıklama ile Abdullah Ünal'ın Eris varyantına yakalanarak karantinaya alındığı duyuruldu.

Dizinin 51'inci bölümünde, Abdullah Ünal karakterinin sağlık durumu ele alındı. Covid-19'un yeni varyantı olan Eris'e yakalanan Abdullah, dizide alınan önlemlerle karantinaya alındı. Doktorun, Abdullah Ünal'ın durumu hakkında ailesine yaptığı açıklamalar, izleyicilere pandemi döneminde alınması gereken önlemleri hatırlattı.

Karantina sürecinde, Abdullah Ünal karakterinin eşi Pembe Ünal'ın, hastalığı atlatması için yapacağı destekleyici eylemler de dikkat çekti. Pembe Ünal'ın, "Ben Abdullah Bey'e güzel kelle paça çorbası da yaparım. Koronayı da böyle atlatmıştık zaten zamanında" şeklindeki sözleri, aile içindeki dayanışmanın ve moralin önemini vurguladı.

SETTAR TANRIÖĞEN'İN SAĞLIK DURUMU

Gerçek hayatta Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili endişeler devam ederken, oyuncunun dizideki hikayesi de benzer bir sağlık mücadelesine paralellik gösterdi. Tanrıöğen'in beyin kanaması geçirmesi ve ardından sağlık durumunun iyiye gitmesi, hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

Yorumlar