Serhan Türk kimdir, nerelidir, hangi takımlı? (Biyografisi)

Serhan Türk kimdir, nerelidir, hangi takımı tutuyor bilgileri başta futbolseverler olmak üzere spor camiasında merakla soruluyor.

Google Haberlere Abone ol
Serhan Türk kimdir, nerelidir, hangi takımlı?

Serhan Türk kimdir, nerelidir, hangi takımlı soruları spor camiasında merakla soruluyor. Spor yorumcusu Serhan Türk yorumlarıyla sporseverlerin dikkatini çekiyor. 

Serhan Türk A Spor kanalında spor yorumculuğu yapmaktadır. Yorumlarıyla sporseverlerin düşünce dünyasında yeni ufuklar açan yorumcunun özel hayatı veya biyografisi merakla sorgulanıyor. Peki, Serhan Türk kimdir?

Serhan Türk, A Spor kanalında yayınlanan "Son Sayfa" programında yorumculuk yapıyor. Melike Çelik'in sunduğu programın diğer yorumcusu ise Ozan Zeybek'tir.

SERHAN TÜRK KİMDİR?

Spor yorumcusu, muhabir ve gazeteci. Doğan Haber Ajansı’nın Galatasaray muhabiri olan Serhan Türk aynı zamanda A Spor ekranlarında da spor yorumculuğu yapmaktadır. Yorumları ve tespitleri ile dikkat çeken Serhan Türk, kariyerinin büyük bir döneminde muhabirlik yapmış, son zamanlarda da yorumculuk yapmaya başlamıştır.

Serhan Türk kimdir, nerelidir, hangi takımlı? (Biyografisi)
Serhan Türk kimdir, nerelidir, hangi takımlı? (Biyografisi)

 

DHA Galatasaray muhabiri Serhan Türk, Eylül 2018 tarihinde Yrd. Doç. Dr. Berna Kayıkçı ile evlenmiştir. Serhan Türk ve Berna Kayıkçı çiftinin nikahını Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgün kıymıştır. Öte yandan çiftin nikahına spor ve siyaset dünyasından pek çok önemli isim katılmıştır:

SERHAN TÜRK HANGİ TAKIMLI?

Spor yorumcusu ve muhabir Serhan Türk ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kendisi Doğan Haber Ajansı Galatasaray muhabiridir. Yine aynı şekilde düğününe Galatasaray’ın hem mevcut hem de eski başkanı katılmıştır. Yani kendisi Galatasaray taraftarıdır ancak yorumlarında objektifliği elde bırakmamaktadır.


 

Yorumlar