Sen Çal Kapımı otel hangisi?

Sen Çal Kapımı otel sahneleri hangi otelde çekiliyor, Şile, Antalya sahnelerinin çekildiği otel nerede? İşte Sen Çal Kapımı otel sahnelerinin çekildiği oteller veya mekanlar:

Google Haberlere Abone ol

Sen Çal Kapımı otel sahneleri hangi otelde çekiliyor, Şile, Antalya çekimleri hangi otellerde çekiliyor? Diziyi izleyenler, görselliğiyle dikkat çeken otellerin isimlerini ve yerlerini merak ediyor. İşte Sen Çal Kapımı otel çekimlerinin çekildiği oteller veya evler:

Fox Tv’de yaz dizisi olarak başlayan ve reytinglerde yüksek oranlar alan Sen Çal Kapımı dizisi ekranlara gelmeye devam ediyor. Her bölümü izlenme rekorları kıran dizinin nerede çekildiği ise merak ediliyor. Dizinin çekim mekanları, dizisi seti fan kitlesi tarafından araştırılıyor. Sen Çal Kapımı Nerede Çekiliyor, İşte Merak Edilen Mekanlar!

sen çal kapımı otel
Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan'ın kaldığı otel

 

Başrollerini Hande Erçel ile Kerem Bursin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı geçtiğimiz aylarda başladı. Dizi kısa sürede en çok izlenen yaz dizisi oldu ve reytinglerde zirveye yerleşti. Haliyle diziyi izleyen kitlede arttı. Diziyi izleyenler güzel mekanları dizide gördükçe dizinin nerede çekildiğini merak ettiler. Sizler için dizinin nerede çekildiğini, çekim mekanlarını ve dizi setini araştırdık.

Serkan ve Eda Antalya’da

Yönetmenliğini önce Ender Mıhlar’ın yaptığı ancak 2.bölümden sonra koltuğu Yusuf Pirhasan devraldığı Sen Çal Kapımı eğlenceli bölümlerle evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Dizinin çekim yerleri ve mekanları en çok merak edilen konuların başında. İSterseniz daha fazla uzatmadan Sen Çal Kapımı dizi çekim yerlerine gelelim. Dizinin ilk bölümü İstanbul’un Beykoz, Sarıyer, Üsküdar ve KArtal semtlerinde çekildi. Beykoz daki çekimler ise eski kundura fabrikasındaki büyük dizi ve film stüdyosunda çekildi.

Sen Çal Kapımı 5. Bölümdeki Otel Nerede?

Sarıyerdeki çekimler ise Kireçburnu Mahallesinde çekildi. Dizinin 1. ve 4. bölümleri İstanbul’da çekildi. Dizinin 5. bölüm çekimleri Antalya, Side ve Manavgat’ta yapıldı. Bildiğiniz gibi ekip önemli bir anlaşmaya imza atmak için Antalya’ya gitmişti. Antalya’da bir otelde kalan çift burada çok güzel vakit geçirmişlerdi. Dizinin 5. bölümündeki ekibin gitiği otel ise Barut Hemera Otel’dir. Barut Hemera Otel, Side, Süleyman Demirel Blv. No:1, 07330 Manavgat/Antalya’dadır.

Sen Çal Kapımı Eda’nın Evi Nerede?

Yine dizinin bölümlerine göz attığımızda Serkan’ın evi, Eda’nın Üniversitesi, yine Eda’nın teraslı evi gibi detaylar göze çarpıyor. Hemen bu detaylara geçelim. Dizide Eda’nın evi size de tanıdık gelmiştir. Çünkü bu ev aynı zamanda Leyla ile Mecnun dizisinde de vardı. Eda’nın teraslı evi İstanbul Keçiburnun’da yer alıyor. Eda´nın evinin tam adresi, Direkli Sk. No:28, Kireçburnu, 34457 Sarıyer/İstanbul’dur.

Sen Çal Kapımı Serkan’ın Evi Nerede?

Dizide holding sahibi Serkan’ın şaşalı evi ise İstanbul, Beykoz’da yer alıyor. Serkan’ın evi Beykoz’da Örümce Mahallesinde lüks bir villa. Evin tam adresi ise Köyiçi Cd. No:70, Öyümce Mahallesi, Öyümce/Beykoz/İstanbul, 41.174474, 29.268308

Sen Çal Kapımı Eda’nın Üniversitesi Neresi?

Sen Çal Kapımı dizisinde en merak edilen bir mekan da Eda’nın okuduğu üniversite oldu. Eda’nın üniversitesi tam adresi ise Altinbas Holding
Altınbaş Üniversitesi, Mahmutbey, Dilmenler Cd. No:26, 34217 Bağcılar/İstanbul. Dışarıdaki çekimler ise be.plato Sanayi Cd. Çavuşoğlu 34873 Kartal/İstanbul, 40.890888, 29.206276 adresinde yapılmıştır.

Kaynak: GezenVatandaş.com 

Yorumlar