Selin Ciğerci neden boşandı? Belli oldu

Selin Ciğerci neden boşandı, Gökhan Çıra ile boşanmalarının nedeni neydi soruları merakla sorulurken, yeni bir delil ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Selin Ciğerci neden boşandı, Gökhan Çıra ile evliliklerinin bitmesine neden olan konu neydi, neden boşandılar, konu hakkında bir açıklama ya da bilgi var mı?

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın boşanmasıyla ilgili olarak şu ana kadar herhangi net bir açıklama yapılmadı. 

Tarafların birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalar var; ancak bu açıklamaların hiçbirinde boşanma nedenleri belirtilmiyor. 

Öte yandan ikilinin boşanmalarına yol açan konuyla alakalı magazin dünyasında önemli bir gelişme yaşandı. 

İddiaya göre ikilinin boşanmasına neden olan konu Gökhan Çıra'nın "aldatma" iddiasıdır. 

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra geçtiğimiz günlerde iki yıllık evliliklerini bitirdi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Selin Ciğerci ile ilgili şoke eden bir iddiada bulunarak Gökhan Çıra'nın Selin Ciğerci'yi aldattığını öne sürdü. Gökhan Çıra'nın sevgilisiyle boşanmadan bir gün sonra çekilen fotoğraf karesini yayınladı.

Selin Ciğerci neden boşandı? Belli oldu
Selin Ciğerci neden boşandı? Belli oldu

 

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, bugünkü yazsında bir fotoğraf paylaşarak Gökhan Çıra'nın Selin Ciğerci'yi aldattığını iddia etti. Şimdi ise ses sanatçısı ve yazar Onur Akay'ın iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Onur Akay, "Selin Ciğerci'nin evliliğinini sonlandırmasının sebebi, ne şiddet ne de Gökhan Çıra'nın agresif oluşuydu. Selin Ciğerci aldatıldı ve ben defalarca aldatıldığını duyduğum halde, evlilikkeri zarar görmesin diye yazmadım. Hatta bu aldatma olaylarını zaman zaman Selin de duydu ama pek aldırmadı. Hatta Gökhan'ın Selin'i ünlü bir şarkıcıyla aldattığı da
söyleniyor. Boşandıktan bir gün sonra sevgilisi ile bir restoranda görüntülediğimiz Gökhan Çıra, sevgilisi ile yakınlaştığı anlarda etraftan fotoğrafı çekilir diye son derece korkak ve tedirgindi. Bu arada arşivimizde Gökhan Çıra'nın birçok fotoğrafı da bulunmaktadır" ifadelerini kullanarak, Gökhan Çıra'nın boşandıktan bir gün sonra bir kadınla çekilen fotoğrafını yayınladı.

Selin Ciğerci neden boşandı? Belli oldu
Selin Ciğerci neden boşandı? Belli oldu

 

Selin Ciğerci ise boşanma sebebini şu sözlerle açıklamıştı: "Biz sabah kalkıyoruz, aynı yerde iş eyrindeyiz, akşam aynı evdeyiz... Gün içinde işle ilgili bişi oluyor, birikiyor.. Böyle tatsızlıklar insan hayatında oluyor. İlk boşanan da ben değilim. Herkes sinirli şu an. Gökhan biraz agresif bir adam. Şiddetin ş'si asla yok. 5 dakika sonra dünyanın en mutlu insanı. Bu onun karakteri. İlk tanıştığım zaman da sinirliydi ama iş için içine girince, sorumluluklar büyüdü... Daha fazla sinirli olabiliyor, daha gergin olabiliyor. bu da ilişkimize yansıdı."


 

Yorumlar