Sefo ve Ufuk neden tartıştı?

Sefo ve Ufuk Beydemir sosyal medya üzerinden tartıştı. Peki, Sefo ve Ufuk neden tartışma, tartışmaya neden olan konu nedir, neyi paylaşamadılar?

Google Haberlere Abone ol
Sefo ve Ufuk neden tartıştı?

Sefo ve Ufuk tartış, sosyal medyada hayranlarının önünde birbirine girdi. Peki, Sefo ve Ufuk neden tartıştı, tartışmayı kim başlattı, konu nedir? Kısacası olay nedir? İşte detay:

Sosyal medyada söylediği şarkılarla fenomen olan Fevzi Kaan Türker'i konserine konuk ederek İsabella şarkısını söyleyen Sefo ile meslektaşı Ufuk Beydemir, sosyal medya üzerinden birbirine girdi.

Sefo ve Ufuk neden tartıştı?
Sefo

 

Şarkıcı Sefo ve Capo'nun seslendirdiği 'İsabelle' şarkısı sosyal medyada viral oldu. Binlerce sosyal medya kullanıcısının klip çektiği şarkıya bir yorum da genç fenomen Fevzi Kaan Türker'den geldi.

Türker'in performansına sessiz kalamayan Sefo ise genç fenomeni konserinde sahneye çıkardı. Ancak Sefo'nun bu hamlesine şarkıcı Ufuk Beydemir'den tepki geldi.

Şimdilerde oyuncu İpek Yazıcı ile düğün hazırlığı yapan Ufuk Beydemir, sosyal medya hesabından Sefo ve Fevzi Kaan'ın konser görüntülerini yayınlayarak "Seviye bu Prim yapan bu" dedi. Beydemir'in Twitter'dan yaptığı paylaşıma cevap veren Sefo ise "12 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Sen prim ve seviyeden bahsediyorsun. Yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı 'ben bir kek miyim' diye bir' şarkın var. Prim ve seviye araştırmana oradan devam et" ifadelerini kullandı.

Sefo ve Ufuk neden tartıştı?
Ufuk

 

Sefo'nun cevabına karşılıksız kalamayan Beydemir ise şunları yazdı: "Ben sıfır yetenek bir çocuğun başarısını, gördüğü ilgiyi eleştirdim fakat arkadaş üzerine alınmış nedense. 7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli sözleri şarkıya çevirdim evet, yaptığım işin arkasındayım hala. O şarkıyla şu kulak kanatan videoyu kıyaslamak ister miyiz gerçekten?"

Atışmaya devam eden Sefo ise son olarak "Bu tweet'inden sonra karar verdim ki sen keksin kanka" cevabını verdi. Ufuk Beydemir, geçtiğimiz aylarda 7 yaşındaki bir çocuğun "Ben neyim? Ben kek miyim?" sözlerinden şarkı yapmıştı.


 

Yorumlar