Sedat Peker son dakika hasta mı, vuruldu mu, sağlık durumu nasıl?

Sedat Peker son dakika hasta mı, vuruldu mu, sağlık durumu nasıl, hastalığı nedir? Kolundaki serumla görüntü vererek Twitter''dan resim paylaştıran Peker'in durumu merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Sedat Peker son dakika hasta mı, sağlık durumu ?

Sedat Peker son dakika hasta mı, vuruldu mu, sağlık durumu nasıl, hastalığı nedir soruları bu aralar merakla soruluyor.

Türkiye'den kaçtıktan sonra birkaç ülke değiştirerek en son BAE'ye yerleşene Sedat Peker'den son dakika haber var.

Sedat Peker'in hastalandığı belirtiliyor.

Peker'in hasta olduğuna ilişkin bilgiler ise başta Yılmaz Özdil olmak üzere bazı muhalif isimler tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Peki, Sedat Peker son dakika hasta mı, vuruldu mu?

Sedat Peker son dakika hasta mı, sağlık durumu nasıl
Sedat Peker son dakika hasta mı, sağlık durumu nasıl

 

Ayrıca Peker tarafından yedek hesap olarak kullanılan bir Twitter hesabı da Sedat Peker'in hasta olduğuna ilişkin paylaşım yaptı. 

Organize suç örgütü lideri olmak suçlamasıyla aranan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) yaşayan Sedat Peker, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

O anları eşi Özge Peker sosyal medya hesabından paylaştı. Özge Peker'in yayınladığı videoda Sedat Peker, hastanede serumlu koluyla görülüyor.

YILMAZ ÖZDİL'DEN PEKER'İN SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gazeteci Yılmaz Özdil de Peker'in sağlık durumuna ilişkin sosyal medyadan açıklama yaptı. Özdil, "Sedat Peker’in sağlığı gayet iyi, bağırsak sistemine bir bakteri bulaşmış, onunla ilgili tedavi görüyor, hastanede kısa süre kaldı, evine geçti, tedavisi evinde devam edecek, sevenleri müsterih olsun… Kibrit kutusuna koyacağı tipler merak ediyordur diye bilgi vereyim istedim!" ifadelerine yer verdi.

Sedat Peker son dakika hasta mı, sağlık durumu nasıl?
Sedat Peker son dakika hasta mı, sağlık durumu nasıl?

 

Sedat Peker tarafından kullanıldığı ileri sürülen "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabı da "Bazı kahpeler, Sayın Reis Sedat Peker hastaneye kaldırıldı diye çok sevinmişler. Bağırsaklarında görülen bir enfeksiyondan dolayı üç gün hastanede kalarak tedavisini tamamlamıştır. Size tavsiyemiz Sayın Reis Sedat Peker’i tahrik edecek davranışlardan kaçınmanızdır!!! Uyarıyoruz!!!" açıklamasında bulundu.


 

Yorumlar