Seda Bakan hamile mi, gebe mi, kaç çocuğu var?

Seda Bakan hamile mi, kaç çocuğu var, yeni çocuk mu geliyor soruları hayranları tarafından merakla soruluyor. Bakan'ın durumuyla ilgili en son haberi kendisi vermişti.

Google Haberlere Abone ol

Seda Bakan hamile mi, tekrar gebe mi kaldı, kaç çocuğu var, yeni çocuk mu geliyor soruları hayranları tarafından merakla soruluyor. Bakan'ın durumuyla ilgili en son haberi kendisi vermişti.

Seda Bakan hamile mi, gebe mi, kaç çocuğu var?
Seda Bakan hamile mi, gebe mi, kaç çocuğu var?

 

Ünlü oyuncu Seda Bakan 8 sene önce müzisyen Ali Erel ile dünya evine girmişti, Ağustos 2019’da kızı Leyla’yı kucağına almıştı. 34 yaşındaki oyuncu ikinci bebeğine hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Seda Bakan, Ali Erel ile 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. Çift, 2019 yılında kızları Leyla'yı kucaklarına alarak ilk kez anne-babalık duygusunu tatmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Etiler'de objektiflere yansıyan oyuncu Seda Bakan, aracını yol kenarına çekip basın mensuplarıyla sohbet etti. Bakan, sık sık gündem danslarıyla ilgili konuştu.

Son dönemde sosyal medya hesabından yayınladığı dans videolarıyla dikkat çeken güzel oyuncu, bu konuyla ilgili sorulara, ”Yani arkadaşlar, ortada her şey sorulacak bir şey yok” şeklinde espri yaptı. Bir çocuk annesi Bakan, "Spordan sıkılınca dans etmeye başladım, zayıflamak için. O da böyle aldı başını başka bir yere gitti. Bizde koyalım artık videoları dedik" diye konuştu.

Seda Bakan hamile mi, kaç çocuğu var?
Seda Bakan hamile mi, kaç çocuğu var?

 

Müzisyen Ali Erel ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Seda Bakan hamile olduğunu duyurdu. Leyla adında bir kızı olan oyuncu Seda Bakan belirmeye başlayan karnıyla poz verdi ve hayranlarına kızı olacağını açıkladı. Seda Bakan paylaşımında "Yeni kız bebek yükleniyor… Dördüncü ayla beraber hayata dönüş başlamıştır" dedi.

SEDA BAKAN KİMDİR?

Seda Bakan 10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli'nin Gebze ilçesinde doğdu.

Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur. Özellikle Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda rolüyle tanınmıştır. Kardeş Payı dizisindeki Feyyza rolüyle popülerliğini arttırmıştır.

TV8'de yayımlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2016 ve 2017 sezonunda jüri üyeliği yapmıştır.

Oyuncu Seda Bakan, 4 Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile evlenmiştir.

Baba tarafından Boşnak, anne tarafından Selanik-Drama göçmeni kökenlidir.


 

Yorumlar