Sayıların Anlamları, Hangi Sayı Ne Anlama Geliyor? Numeroloji

Sayıların anlamı ya da sayı anlamları, hangi sayı ne anlama geliyor, sizin uğurlu sayınız hangisi, numerolojide bütün bunları bulmak mümkün. Matematik evrenin dilidir. Tüm yaratılış süreci matematiksel gerçeklerle açıklanabilir.

Google Haberlere Abone ol

Sayıların anlamı, hangi sayı ne anlama geliyor gibi soruların cevabını numeroloji veriyor. Matematikle ilgili inanılmaz olan şey, kültürel dönüşümün, toplumsal değişimin ya da yeni teknolojinin, bir artı birinin ikiye eşit olduğu gerçeğini değiştirmemesidir! Bozulabilir, değişmezdir ve tüm mekânsal ilişkileri ilahi hassasiyetle tanımlayan tutarlı bir ölçüm temeli sağlar. Matematik, spiritüel dünyamızı açık ve fiziksel formüllere dönüştürür. Ruhu görünür, dokunulabilir dünyayla birleştirir. Sayıların anlamı , nümeroloji nedir

DOĞUM TARİHİNİZE GÖRE SAYINIZI BULUN

Her bir sayı, bireysel evrenimizi - yaşam yolumuzu, ruh amacımızı, aşk hayatımızı - ve bizim yaşam evrenimizi somutlaştırır. İşte Numuroloji numarasına göre sayıların anlamı: 

1 Sayısının Anlamı

1 numara tam anlamıyla, yaptığınız şeylerde 1 numara olacak şekilde bağlandı. Eğer iş yapıyorsa, o zaman 1 numara, takdire şayan liderlik yeteneğinizi, başkalarının yolunu gösterirken sizin karizmanızı gösterir ve sonuçta insanların doğal, doğuştan gelen isteklerine güvenebilirsiniz. İşletmemize sahip olmaya karar verirseniz veya bir şirkette yönetici olursanız, başarılı olursunuz. Sadece hatırla, diğer her insan 1 numara değil! Takipçisi olmak için doğanlar için sabır ve anlayış sahibi olur.

Aşk meselelerinde, kendi başına olmanız ve kendinizi yalnız hissetmemeniz kolaydır. Bir ilişkide olmayı seversiniz ama aynı zamanda bekar olmanın da tadını çıkarırsınız - bazen çok fazla! Uzun vadeli bir taahhüdünüzü sürdürürken, eşinizin eş bağımlılık sorunlarının olmadığından emin olun, sizin için olduğu gibi, bir anlaşma-bozucu.

Belirli bir tarih 1 numaraya kadar çıkarsa, o gün yeni projelere başlamak, ilk randevuda çıkmak, yeni bir saç kesimi almak ve ileriyi planlamak için harika bir gün.

2 Sayısının Anlamı

Uyum takma adın. İlişkilerinizi geliştirirsiniz - romantik partneriniz, aileniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, hatta mağazalardaki satış görevlileriyle! Herkesle konuşursun, dünyaya inersin ve insanlar senin varlığını çok seviyorlar. Sen partinin hayatısın!

Ama bazen, bir ilişkide barışı korumak, sizin kim olduğunuzu unuttuğunuz ve karşılıksız olmayan kurbanlar yaptığınız için çok önemlidir. Toprağa çıkmayı ve gerektiğinde ayağını indirmeyi öğrenin.

İş konularında, başarılı ortaklıklar için 2 büyük bir sayıdır. Yaşam yol numaranız 2 ise veya bir tarihin rakamları 2'ye kadar eklerse, iş anlaşmalarına girmenin ve ekip çalışması aracılığıyla projeler oluşturmanın en iyi enerjinin olduğunu bilin. 2 ülkeler arasında barış anlaşmaları imzalamak, sevgili arasındaki geçmiş hataları telafi etmek ve geçmişte yaşanan yanlışlıkları düzeltmek için harika bir önder.

3 Sayısının Anlamı

3 numaralı takım çalışması, sosyalite, cömertlik, oynaklık ve kendini ifade etme anlamına gelir. Yaşam yol numaranız 3 ise, herkesin birlikte olmayı sevdiği eğlenceli bir parti hayvanısınız! Duvar çiçeğiniz olmasa da ve hayata tam olarak katıldığınız sürece, daha derin ve daha ruhsal çabalar için sığ arayışları seçme eğiliminiz olabilir. O anda yaşamak için bir beceri, ama unutmayın, kendi geleceğini önemsememek anlamına gelmez.

Aşk meselelerinde, aynı anda birden fazla ortağa sahip olmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz. Bir kişiye gerçekten karar vermek ve yerleşmek sizi biraz zaman alabilir. Ama yapmaya karar verirsen, iyi yapacaksın.

Bir tarihin rakamları 3'e kadar çıkarsa, bu, insanları bir araya getirmek, sosyalleşmek, ışık tutmak ve hoşça vakit geçirip eğlenmek için harika bir zaman demektir.

4 Sayısının Anlamı

Yaşam yol numaranız 4 ise, harika bir etkinlik planlayıcısı, bir düzenleyici, tüm ofisin bağımlı olduğu bir yönetici kişisiniz. Dünya çapında olduğu kadar büyük projeleri zaten oluşturmak, uygulamak, yürütmek ve hatta genişletmek için bir yeteneğiniz var!

Hem detayları hem de daha büyük resmi görmede harikasınız. Senin ilişkilerinde de. Sizin kadar yetenekli insanlarla tanışmanız çok önemlidir - aksi takdirde kaçınılmaz olarak her şeyden sorumlu olacaksınız ve iyi hissetmeyeceksiniz. Bir yetişkin-yetişkin ilişkisi yerine, ilişkinizde ebeveyn gibi hissedebilirsiniz.

Bir tarihin rakamları 4'e kadar çıkarsa, projeleri uygulamak ve bir şeyler yapmak için harika bir tarihtir - ne olursa olsun. Murphy Kanunu 4 gün boyunca geçerli değildir.

5 Sayısının Anlamı

Yaşam yolu sayısı 5 ise, mümkün olan en esnek program var isteyen, egzotik yerlerde, serbest olarak çalışmak için tercihine seyahat için bir tutku ile görünmez kanatları ile doğan özgür bir ruh, vardır. Farklı ülkelerde yaşayan, yeni dilleri ve kültürleri öğrenen büyük bir seri göçmen yaparsınız. Her şeye adapte olabilirsiniz!

İlişkilere gelince, senin kadar özgür ruhlu olan birini bulmalısın, ya da bir ilişkide olmayı unutmalısın. Seninle birlikte uçmak isteyen birine ihtiyacın var, hayatın tadını çıkarmak ve yeni şeylere açık olmak için eşit olan biri.

Bir tarih rakam sayısı 5'e kadar ekleyin, sonra o gün, hafta, ay veya yıl yepyeni fikirler, Afrika'da bir safari gezisi veya yeni bir beceri öğrenme olsun, yeni arazi keşfetmek için en iyi zamandır.

6 Sayısının Anlamı

Yaşam yol numaranız 6 ise, siz düşünen, konuşan ve kalpten hareket eden bir kişisiniz. Sen içten, sevecen, sıcak ve şefkatlisin. Bir anaokulu öğretmeni, çocuk doktoru, sosyal hizmet uzmanı ya da bir terapist gibi harika nitelikleri getirebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz bir iş bulmanıza yardımcı olur.

Uzun süreli ilişkiler ve aile hayatı için yaratılmışsınız. Sığ peşinde koşular ve bir gecelik stantlar senin işin değil. Birine dokunduğunda, gerçek. Fakat hayatınızın ilişkisel yönlerine çok fazla odaklandığınız için, sizin kadar çok önemsemeyen insanları hayatınıza getirebilirsiniz.

Bir tarihin rakamları 6 numaraya kadar çıkarsa, sevgi yaratmak için harika bir zaman! Evrensel bir tema üzerinde çalışın, uzak yerlerden fakir topluluklara yardım edin ya da bloğunuzdaki evsizlere yardım edin. Diğer insanlar için orada olmak için en iyi zaman.

7 Sayısının Anlamı

Yaşam yol numaranız 7 ise, hayatınız ağırlıklı olarak zihninizden etkilenir. 7. çakranızdaki entelektüel uğraşlar, felsefi söylemler veya derin bir manevi / meditatif yaşam olsun, bunun için yaratılmışsınızdır. Büyük bir profesör, filozof veya bir guru yaparsın.

Çünkü kafanın içinde çok fazla, kendini kalbin meselelerine yabancı bulabilirsin. Bu kolay değil - sadece ipuçlarını almıyorsunuz veya bunları nasıl vereceğinizi bilmiyorsunuz. Duygulardan kaçınırsınız ve eğer partneriniz bunları doğal olarak hissediyorsa, histerik olduklarını, aslında doğal olduklarında onları suçlayabilirsiniz.

Bir tarihin rakamları 7'ye kadar çıkarsa, bunun fikirleri pişirmek, bir makale yazmak, sosyal medyada yayınlamak veya meditasyon yapmak için harika bir zaman olduğunu bilin.

8 Sayısının Anlamı

Hayat yol numaranız 8 ise, motive, çalışkan ve işlerinizi halledersiniz. Bütçeyi seviyorsunuz ve her zaman maliyelerinizin başındasınız. Emeklilik için saklansın ve ev sahibi, kiracı değilsin. Ekonomiyi iyi okursunuz - harika bir yatırım danışmanı, fon yöneticisi veya CFO yaparsınız.

Sevgiye gelince, yöntemsel ve sayısal düşünceniz bir kenara bırakılmalıdır. Aşık, bir artı biri sadece bir tane yapabilir - yani ruh eşlerine inanırsan! Entelektüel bir eğilmeye sahip olabilirsiniz ve biraz inatçı olabilirsiniz, ama eğer izin verirseniz, sevginiz sizi bulacak. İlişkileri sürdürecek tek kişi sensin.

Bir tarihin rakamları 9 numaraya kadar çıkarsa, o gün veya saat, istediğiniz matematik ve mantığın üzerinde çalışmak için harika bir gerekçedir. Planları ve yapılacaklar listeleri yapın.

9 Sayısının Anlamı

Hayat yol numaranız 9 ise, insanlığa inanırsınız; Birlikte iyi bir geleceğe sahip olabileceğimize inanıyorsun. Hepimiz eşit olduğumuza inanıyorsunuz ve bu ırk ve din insanları birbirinden farklı kılmıyor. Bir nedenin inanılmaz bir liderini yaparsınız, ya da kolayca kâr amacı gütmeyen bir lider olabilirsiniz.

Ancak, verdiğiniz zaman yeterli verdiğinizde anlamlıdır. Bir başkasına sahip olduğun tek trikoyu vermek daha sonra üşüşmeni sağlar. İlişkilerde de, önce seni hatırladığından emin ol. Çocuklarınız için bile, vermek için bir sınır var. Öz-değer üzerinde çalışın ve kendi ihtiyaçlarınızı hatırlayın, ancak bu ihtiyaçların önemsiz gelebilir.

Bir tarihin rakamları 9 numaraya kadar çıkarsa, o zaman başkaları ile paylaşmak için harika bir zaman. Topluluk etkinliklerini organize etmek, çevrimiçi bağış toplama kampanyalarında çalışmak veya hibelere başvuru göndermek için çekinmeyin - bunların hepsi başarıya ulaşabilir!

Yorumlar

senan 68686868 sayisinin anlami nedir