Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar olacak ve özellikleri nasıl şeklindeki soruların cevapları kısmen de olsa cevabını buldu. Peki, Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir?

Google Haberlere Abone ol

Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir? Samsung Galaxy M32'nin 21 Haziran'da Hindistan'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Orta sınıf özelliklere sahip telefon Amazon'da satılacak ve tanıtım sayfası cihazın bazı önemli özelliklerini ortaya çıkardı. Şimdi, yeni bir kaynak cihaz hakkında eksikleri tamamladı. Bununla da kalmayıp cihazın fiyat aralığını da sızdırdı. Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir?
Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri

 

Galaxy M32'ninFHD+ çözünürlüğe sahip 6,4 inç sAMOLED ekrana sahip olacağı zaten biliniyordu. Ekran ön tarafında 90Hz yenileme hızı ve ön kamerayı barındıran su damlası çentiğine sahip. Samsung bu modelde çizilmelere karşı koruma için Corning'in Gorilla Glass 5'ini tercih etmiş.

Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir?
Samsung Galaxy M32

 

Haberin geldiği kaynak, bir tweet'te telefonun ona güç veren bir Helio G85 işlemciye sahip olacağını açıkladı. Cihazda 6 GB'a kadar RAM ve 128 GB'a kadar eMMC depolama alanı olacak. Kameralar tarafında cihaz 64 MP ana kamera, 8 MP sensör (ultra geniş) ve iki 2 MP sensör ile karşımıza çıkacak. Kamer özelliği, selefi M31'in 64MP + 8MP + 5MP + 5MP dörtlü kamera kurulumuna sahip olduğu göz önüne alındığında bir düşüş yaşamış diyebiliriz. Öne bakan kamera daha iyi kaliteye sahip olsa da, M31'in 5MP derinlik ve makro kameralarının değiştirildikleri 2MP sensörlerden daha iyi oldukları ortada.

Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri nelerdir?
Samsung Galaxy M32 fiyatı ne kadar özellikleri

 

Kullanıcılar, yalnızca 15W hızlı şarjı desteklemesine rağmen, Galaxy M31'in 6000 mAh pil kapasitesine sahip olduğunu bilmekten mutlu olacaklardır. Fiyatla ilgili olarak, kaynak, cihazın 15.000 INR'nin ( 202 $) altında başlayacağını söylüyor. Galaxy M32, kutudan çıktığı haliyle Android 11'i çalıştıracak.


 

Yorumlar