Saat Anlamları, Çift saat anlamları 2020, Ters saatlerin anlamı 2020

Saat Anlamları ve Çift Saat Anlamları hakkında tüm detaylar Sonhaberler.com'da! Ayrıca 17 17 saat anlamları, 23 23 saat anlamları da Tıkla Öğren

Google Haberlere Abone ol

Saat Anlamları

Çift Saat Anlamları hakkında tüm detaylar

Ters Saat Anlamları nedir? 00:00 Saat Anlamı

Saat anlamları 2020 yorumları ilgiyle takip ediliyor ve merak ediliyor. Çift Saatlerin Anlamı her zaman kadınlar için merak konusu olmuştur. Bazı saatlerin anlamı size aşkınızı ve hayatınızla ilgili ipuçları vermektedir. Saat anlamları ya da saatlerin anlamı 2020 yılında sevdiklerinizin size olan duygularını hesaplamada yardımcı oluyor. 2020 Saatlerin Anlamı – Çift Saatlerin Anlamı hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizde... saatlerin anlamı... İnsan bazen inanmadığı şeylerden bile medet umar hale gelebiliyor. Mesela insanların çoğu fala inanmaz ancak fal okuyan kişilerin anlattıklarını dinlemek yine insana bazen keyif verir, tıpkı "fala inanma ama falsız da kalma" deyiminde olduğu gibi. Saat manaları ya da anlamları meraklıları tarafından her zaman dikkatle takip edilen bir mevzudur.

2020 Saat Anlamları: Çift Saatlerin Anlamı her zaman özellikle kadınlar için merak konusu olmuştur. Bazı saatlerin anlamı size aşkınızı ve hayatınızla ilgili ipuçları vermektedir. Saatlerin anlamı 2020  yılında sevdiklerinizin size olan duygularını hesaplamada yardımcı oluyor. Saatlerin Anlamı – Çift Saatlerin Anlamı (Saat Anlamları) hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizde;

01:01, 02:02, 03:03, 04:04, 05:05, 06:06, 07:07, 08:08, 09:09, 10:10 gibi Çift Saatlerin Anlamı nedir?

Saatlerin anlamı 2020 yılında da vazgeçilmez trendler arasındaki yerini aldı. Saatlerin Anlamı – Çift Saatlerin Anlamı (Saat Anlamları) hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizde;

ÇİFT SAATLERİN ANLAMI 2020

01:01 Saat Anlamı – Seni Seviyor

Saatler 01:01 'i gösterdiğinde sevgilinizin ya da eşinizin sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz. 01:01 çift saatlerin anlamı bir hayli uygun ve Aşk artık sizi buldu demektir. 

02:02 Saat Anlamı – Senden Hoşlanıyor

Saatler 01:01 'i gösterdiğinde aklınızda olan kişinin sizden hoşlandığı anlamına geliyor. Saatler gece 02:02'yi bulduğunuzda koca bir mutluluk sizi bekliyor demektir.

03:03 Saat Anlamı – Sana Aşık olmaya Başlıyor

Saatler 01:01 'i gösterdiğinde kalp çarpıntıları belki de birlikte olmak istediğiniz kişide da başlıyor demektir. Bu saat dilimi saatler ve anlamı konusunda belki de en tutkulu olanı. Erkekler için bu saat hayatınızdaki kadına daha nazik ve kibar davranmanızı söylüyor. 

04:04 Saat Anlamı – Seni Çok Seviyor

Saatler 01:01 'i gösterdiğinde size sevginin en çok olanını söylüyor. Yolunda giden ve birbirinize sevgiyle baktığınız bir ilişkiniz varsa ve aklınızı bu sevginin miktarı kurcalıyorsa 04:04'e denk geldiğinizde aklınızda ki soruları silmeniz mümkün. Eşinizin ya da sevgilinizin sizi ne kadar sevdiğini tahmin ediyorsunuzdur belki ama bu saat dilimi size tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını söylüyor.

05:05 Saat Anlamı – Senden Nefret Ediyor

Saat anlamları arasında belki de en korkulanı bu. Birinin sizden nefret etme düşüncesi hayli rahatsız edici bir durum. Ama bu durumu düzeltmek yine sizin elinizde. Sizden nefret ettiğini düşündüğünüz kişinin gönlünü almak için bundan güzel bir bahane olamaz. Bu saat dilimine denk geldiğinizde acaba saatlerin anlamı gerçek mi diye düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Haklısınız da çünkü nefret duygusu birçok kişinin köşe bucak kaçtığı duyguların başında geliyor. Yine de ne olur ne olmaz diyerek işini sağlama almak isteyenler ise kendimi nasıl affettirebilirim düşüncelerine dalıyor. Belki de sizin farkına varmadığınız bir hareket bir söz karşınızdaki kişiyi üzmüş olabilir. Eğer bu saat dilimine denk gelirseniz biraz düşünceli bir süreç sizi bekliyor.

06:06 Saat Anlamı – Herhangi Bir Teklif İçin Kötü Bir Gün

Sabahın ilk saatlerine denk gelen bu saatler ve anlamı size günün başlangıcı ve geri kalanı hakkında biraz olsun kopya veriyor. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz için önemli teklifleriniz, sürprizleriniz ve buluşma fikirleriniz varsa belki de onu biraz ertelemeniz gerekebilir. İçinde bulunduğunuz duruma göz atmanız gerekiyor. Eğer son zamanlarda birlikte olduğunuz kişinin biraz gergin ve sinirli halleri gözünüzün önüne geliyorsa yapacak olduğunuz güzel fikirleri bu dönemden sonraya ertelemeniz gerekebilir. Saatlerin anlamı 2018 ters giden buluşmalarla dolmasın diye sizi uyarıyor.

07:07 Saat Anlamı – Senden Çocuk Yapmak İstiyor

Özellikle kadınların havalara uçacağı bu saatlerin anlamı size çekirdek bir ailenin sinyallerini veriyor olabilir. Eşinizin sizden çocuk sahibi olma düşüncesi sizi alıp pembe hayallerin kapısına bıraksa da durumu birde eşinize açmakta fayda var elbette. Saatlerin anlamı ters bir şekilde karşınıza çıkabilir yoksa.

08:08 Saat Anlamı – Sana Kahvaltı Teklif Edecek

Güne mükemmel başlamanızı sağlayan bu saat diliminde kahvaltı teklifi ihtimaline hazırlıklı olmanızda fayda var. Saatlerin anlamları uzunca bir süre mutlu olmanızı sağlayan seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Gün boyu mutluluğunu süreceğiniz bu saat dilimine denk geldiğiniz an karnınızda kelebekler uçuşmaya başlayabilir.

09:09 Saat Anlamı – Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

Çift saatlerin anlamı bazen umduğunuz gibi çıkmayabilir. Hemen telaşa kapılmamakta fayda olsa da önlem almak da gerekmiyor değil. Sizi üzecek bir söz duyabilirsiniz sevdiğiniz kişiden. Ama hemen karamsar olmamalı, onun içerisinde bulunduğu durumu anlamaya çalışmalısınız. Hayatta her zaman tatlı sözler duymak istesek de ne yazık ki saatlerin anlamları tersi durumlarla karşımıza çıkabiliyor.

10:10 Saat Anlamı – Senden Ayrılmak İçin Fırsat Kolluyor

Saatlerin anlamı 2018 uzun bir yıl olacak da diyebiliyor bazen. Hemen karalar bağlamanızı önermesek de temkinli olmanızda fayda var. Biraz acımasız bir gerçekle sizi karşı karşıya bırakan bu saat diliminde birlikte olduğunuz kişinin davranışlarını ve sözlerini gözden geçirmekle işe başlayabilirsiniz. Sizi rahatsız eden, olumsuz hissetmenize neden olan davranışları yoksa bu saat dilimine sadece gülüp geçebilirsiniz.

11:11 Saat Anlamı – Sana Sürpriz Bir Hediyesi Var

Saatlerin anlamları bazen size tatlı sürprizlerin sinyallerini veriyor. Herkesin hoşuna giden sürpriz fikrine o gün içerisinde hazırlıklı olabilir, gözünüzü telefondan ayırmayabilirsiniz. Kim bilir belki de birlikte olduğunuz kişinin size uzun zamandır söylemek istediği şeyler vardır. Çift saatlerin anlamı 11:11 olduğunda görenlere ayrı bir heyecan veriyor.

12:12 Saat Anlamı – Seni Ailesine Anlatacak

Evlilik yolunun ilk adımı olan aile ile tanışma evresine adım adım yaklaşmış olabilirsiniz. Aileyle tanışmadan önce birçok kişinin yaşadığı bu duruma hazırlıklı olmanızda fayda var. Sizin fotoğraflarınızı ve sizin hakkınızda duygu ve düşüncelerini yakın zamanda birlikte olduğunuz kişi ailesine aktaracak gibi gözüküyor. Saatlerin anlamları uzunca süre süre sizi diken üstünde tutacağa benziyor.

13:13 Saat Anlamı – Seninle Konuşmaya Utanıyor

Saatlerin anlamı 2018 yılında yaşayacağınız muhteşem bir aşk için belki de size küçük tüyolar veriyor olabilir. Bu yılda merakla beklediğiniz aşkınız belki de sizinle yapmak istediği konuşmayı defalarca aklında tekrarlıyor ancak sıra sizin karşınıza çıkmaya geldiğinde utanıyor olabilir. Eğer çevrenizde beklediğiniz ve olumlu enerji aldığınız birileri varsa ona biraz cesaret verecek davranışlarda bulunmanız gerekiyor.

14:14 Saat Anlamı – Evlenme Teklifi Etmeyi Düşünüyor

Birlikte olduğunuz kişi belki yarın belki yarından da yakın bir süre içerisinde sizinle hayatınız birleştirmek istediğini dile getirebilir. Her kadının heyecan ve merakla beklediği evlilik teklifine hazırlıklı olmanızda fayda var. Saatlerin anlamları her geçen dakika da sizi alacağınız evlenme teklifine bir adım daha yaklaştırıyor.

15:15 Saat Anlamı – Seninle Kaçmak İstiyor

Saatlerin anlamı 2018 ters ve biraz yorucu olacak da diyebiliyor bazen. İçinde bulunduğunuz duruma göre değişen bu anlamda evlilik yolunda farklı engellerle karşılaşma ihtimaliniz var. Eğer evli ve çok yoğun bir dönemden geçiyorsanız eşiniz ile birlikte uzak yerlerin yolunu tutabilir, günlük hayatın koşuşturmacasından biraz olsun uzaklaşabilirsiniz.

16:16 Saat Anlamı – Seni Arkadaşlarına Anlatıyor

En az aileye anlatılmak kadar önemli olan arkadaşlara anlatılma konusu saatin anlamları arasında en az diğerleri kadar heyecan veriyor. İlişkiye başlamadan önce geçilen evrelerin bir aşaması olan arkadaş onaylarına belki de bir hayli yaklaştınız. Saatlerin anlamları uzunca bir süre birlikte olmak istediğiniz kişinin arkadaşları hakkında düşüncelere dalmanıza neden olabilir. Arkadaşlarının sizin hakkınızda neler düşüneceğini ve ne yorumlar yapacağını merakla bekleyeceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

17:17 Saat Anlamı – Seninle Aynı Hayalleri Kuruyor

Saatlerin anlamları 2018 yılının hayallerle dolu geçeceği sinyallerini veriyor olabilir. Hayallerinizden çıkmayan kişinin sizinle aynı hayalleri kuruyor olma düşüncesi bile sizi mutlu etmeye yetiyor. Hayallerin dünyasında kaybolmadan önce saatlerin anlamları gerçek mi diye düşünmekten kendinizi alamama ihtimaliniz yüksek. Sonuçları her ne olursa olsun toz pembe hayaller kurmanızı sağlayan bu zaman diliminde keyifli anlar sizi bekliyor.

18:18 Saat Anlamı – Seni Herkesten Daha Çok Seviyor

Saat anlamları bazen de isteklerimize göre şekilleniyor. Birlikte olduğunuz kişinin hayatında önemli bir rol oynama arzusundan doğan çok sevilme arzusu yaşayanlardansanız tesadüfen denk geldiğiniz bu zaman dilimi koca bir mutluluk olarak size geri dönüyor. Sizi sevdiğinden emin olduğunuz eşiniz ya da sevgilinizin hayatında en sevdiği insan belki de sizsinizdir.

19:19 Saat Anlamı – Elini Tutup Dudaklarından Öpmek İstiyor

Bir hayli heyecan veren bu saatin anlamında saate gözünüz takıldığında yanaklarınız heyecandan kızarabilir. İlk öpücüğün hiçbir zaman unutulmadığını varsayarsak önemli bir an sizi bekliyor olabilir. Saatlerin anlamı ters etki de yaratmıyor değil tabi. Bu saat dilimine denk geldikten sonra heyecanının verdiği şaşkınlıkla birlikte olduğunuz kişiye durumu çaktırmamanız gerekiyor.

20:20 Saat Anlamı – Şu Anda Başkasıyla Yan Yana

Belki de denk gelinmek istenmeyen ilk zaman dilimleri arasında yer alan 20:20 size saatlerin anlamları tersi bir etki yaratsın diye düşündürmeye başlamış olabilir. Sevdiğiniz kişinin başkasıyla yan yana olma düşüncesi her ne kadar katlanılmaz olsa da saatler ve anlamı için küçük bir oyun gözüyle bakmanızda fayda var. İstediğiniz anlamları kabul edebilir, sizi rahatsız eden anlamlarla karşılaştığınızda bu oyunu kısa bir süreliğine bozabilirsiniz. Karar tamamen sizin.

21:21 Saat Anlamı – Seninle İlgili Gelecek Hayalleri Kuruyor

Başınıza gelebilecek en güzel saat dilimi ve anlamı olan bu an yüzünüzde güller açmasını sağlıyor. Sevdiğiniz kişi ile uzun yıllar birlikte olma hayalleri kuruyorsanız hayallerinizin karşılıklı olduğunu düşünebilirsiniz. Saatlerin anlamı 2018 uzun yılların başlangıcı diyor belki de size. Çıkacağınız hayat yolunda yanınızda olmasını dilediğiniz eş adayı için olumlu etki yaratan bu saat dilimi saatlerin anlamı gerçek mi diye düşünmenize engel oluyor.

22:22 Saat Anlamı – Sana Kahve Ismarlayacak

Saatlerin anlamı ters köşe yapmaya devam ediyor. Uzun zamandır hoşlandığınız ama kendisinden hiçbir şekilde tepki göremediğiniz kişi belki de sizi kahve içmeye çağırabilir. Kahveyle olan samimi sohbetlerin habercisi olan bu saat dilimi size güzel başlangıçların sinyallerini veriyor olabilir. Kahveyle aranız yoksa size bu eşsiz içecekle hemen kaynaşmanızı öneriyor. Saatin anlamları size kahve içmenizi de söylüyor olabilir.

23:23 Saat Anlamı – Senin İçin Hayatının İlki Ve Teki Olduğunu Düşünüyor

Kulaklarınıza inanamayacağınız bu saatlerin anlamları tersi durumları silip atmanızı sağlıyor. Birlikte olduğunuz ya da hoşlandığınız kişinin sizin için düşündükleri ve hissettikleri bir hayli önemli. Birçok kişi gibi siz de buna önem veriyor ve buna benzer cümleler duyduğunuzda heyecanınıza engel olamıyorsunuz belki de. Duygu ve düşüncelerinizin karşılık bulduğu saatlerin anlamları uzunca bir süre size hayal ettiğiniz dünyaların kapılarını açabilir.

00:00 Saat Anlamı – Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor

Herkesin sayısız anlamlar yüklediği rüyalarda konu sevdiğiniz kişiye geldiğinde işin boyutu değişiyor olabilir. Saatlerin anlamı 2018 ters bir yıl olacak dese belki de sevdiğiniz insanı rüyalarınızda görmek bile istemeyebilirsiniz. Ancak 00:00 size bunun aksini söylüyor ve sevdiğiniz kişinin eğer o saatte uykudaysa rüyasında sizi gördüğünü iddia ediyor. Sizin sevinç çığlıklarına boğmaya yeterli olacak bu saat diliminin anlamanın gerçekleşip gerçekleşmediğini öğrenmeniz ise diğer durumlara göre biraz daha zor olabilir. Gene de ondan gelecek bir mesajı beklemeye değer gibi duruyor.

TERS SAATLERİN ANLAMLARI 2020 - TERS SAAT ANLAMI

23.32 ters saatinin anlamı - Seni Çok ama çok seviyor

Ters saatlerden 23.32 karşınızdaki kişinin sizi çok oma çok sevdiği anlamına geliyor. Size çok değer verdiği, her an sizi düşündüğü anlamına geliyor.

01.10 Ters Saatinin Anlamı: Seni hiç sevmiyor.

Biraz üzücü olabilir ama maalesef bu ters saat anlamı biraz olumsuzluk barındırıyor. Ters saat anlamlarına çok fazla anlam yükleyen biri değilseniz bu sizin için çok da önemli değil. Ancak çok fazla anlam yükleyenlerden biriyseniz birazcık üzülebilirsiniz. En iyisi bu ters saate hiç denk gelmemek.

Sevgisine fazla güvenme. Kendi ayakların üzerinde dur. Bazende bu ters saat : Sezgi, maneviyat, öğretim, karizma, dinamizm anlamındadır. Saat anlamları, çift saat anlamları, ters saatlerin anlamları yukarıda da belirttiğimiz gibi hayatımızı yönlendirecek anlamlar değildir.

02:20 Saat anlamı – Senden Hoşlanmıyor

Senden hoşlandığını düşünüyorsun ve sürekli göz göze geldiğiniz için bu düşüncen daha çok belirginleşmeye başladı. Senden hoşlandığını düşünmekte kendince haklı olabilirsin ama durum aslında sandığın gibi olmayabilir. Senden hoşlandığı için sürekli sana baktığını düşünüyorsun ancak sen sürekli ona baktığın için senin bakışlarından rahatsız olabilir. Sadece senin bakışlarından rahatsız olduğu için o da sürekli sana bakıyor olabilir.

03:30 Saat Anlamı – Sana Aşık Olmayacak

Onu çok seviyorsun ve onunda seni çok sevmesini ve sana aşık olmasını istiyorsun ancak onun kalbinde birisi var. İşin kötü yanı kalbindeki kişi ne yazık ki sen değilsin. Onu etkilemek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun ve daha fazlasını yapmaya da hazırsın ancak ne kadar çabalasan da bir faydası olmayacak. Sadece boşuna çabalıyorsun ve her şey boşa gidiyor. Sevdiğin kız ise başka bir erkeği seviyor, erkek ise başka bir kızı seviyor. Daha çok üzülmemek için kendini buna alıştırmalı ve bu durumu kabullenmelisin. 

04:40 Saat anlamı – Seni Sevdiği Söylenemez

Çok güzel bir başlangıç yaptınız ve hep böyle süreceğinden adınız gibi emindiniz ancak ilişkiniz çok güzel gitsede zaman zaman problemler yaşamaya başladınız. Zamanla sevdiğin kişi senden beklediği enerjiyi alamadığını fark etti ve bu yüzden senden soğumaya başladı. Farklı kişilere yönelmeyi aklından sürekli olarak geçirdiği içinde sana soğuk davranmaya başladı. Soğuk davranışlarından ve başkalarına olan ilgisinden şüpheleniyorsan seni yeterince sevmiyor olduğunu ve senden ayrılmak için fırsat kolladığını bilmelisin. Zorla güzellik olmaz sevdiğin insandan kötü haberi her an duymaya hazır olmalısın. 

05:50 Saat Anlamı – Senden Hoşlanıyor

Ondan hoşlanıyorsun ancak onun sana karşı neler hissetiğinden tam emin değil misin? Bence karşındaki çekingen ve utangaç biri olduğu için sana olan hislerini gizlemek için yoğun çaba harcıyor. Sana karşı hislerini açık etmeyi bir türlü beceremediği içinde sana açılamıyor ama senden hoşlandığından sende az az şüpheleniyorsun. Sana karşı hislerinden eminsen önce sen ona karşı duygularını belli edebilirsin. Bu durum kesinlikle ona da cesaret verecek ve o da sana doğru bir adım atacaktır. Ancak utangaçlığını yenmesi için önce senin ona doğru bir adım atman gerek.

10:01 Saat Anlamı – Seninle Evlenmek İstiyor

Onu seviyorsun ve ne kadar çok sevdiğinden eminsin. Yüreğin ferah olsun. O da senin onu sevdiğin kadar hatta daha çok seviyor ki seninle evlenmenin hayallerini bile kuruyor. Bu saatin anlamı senin için ve onun için çok önemli. Bu saatte bu yazıyı okuyorsan bilki o da bir yerlerde seninle evlenmenin hayallerini kuruyor ve senin bu konuda neler düşündüğünü merak ediyor. Her an ondan evlilik ile ilgili bir çağrışım veya teklifi alabilirsin. Bu duruma hazırlıklı olmalısın ki aniden böyle durumla karşılaştığında şaşırma.

12:21 Saat Anlamı – Seni Sevmiyor

Onu çok sevdiğin için aklından hep onunda seni seviyor olabileceğine dair senaryolar yazıyorsun ama kötü haberi vermek zorundayız. Ne yazık ki her zaman seni sevdiğini düşündüğün kişi seni sevmiyor. Aslında seni sevdiğini sürekli olarak düşünsende seni sevmediğini sende açıkça fark ediyorsun. Bu fark edişi kabullenemeyip inatla onun senin seviyor olabileceğini düşünerek onunla olan birlikteliğini sürdürmeye devam ediyorsun. Bu inat sana acılar yaşatıyor ve yaşatmaya devam edecek. Ve belkide bu yüzden çok daha iyilerini kaybediyorsun. 

13:31 Saat Anlamı – Seni Umursamıyor

Sürekli onu düşünüyorsun. Her an, her saniye, her gece ve her gün onu düşünmeden bir anın bile geçmiyor. Kendini o olmadan düşünemiyorsun. O olmazsa sanki nefes alamayacak gibi bir duygu sarıyor her yanını ve sen ne kadar onu düşünürsen düşün o bir başkasını düşünüyor. Her an düşündüğün kişinin aklında bir başkasının olması seni üzüyor, bu durumda oldukça acı çekebilirsin ama bilmelisin ki onun aklında hep başka şeyler var. Sen onun aklının herhangi bir köşesinde yer almıyorsun bile.

14:41 Saat Anlamı – Seninle Gelecek Planlıyor

Senin onunla bir gelecek planladığın gibi o da seninle bir gelecek planlıyor ve bunun bir an önce olmasını bekliyor. İlişkinizde bugüne kadar çok güzel anılar biriktirdiniz ve bu anılar sizin geleceğinizin temel yapı taşlarından biri olacak. Birlikte geçirdiğiniz zaman onun için çok önemli anlamlar ifade ediyor ve daha çok güzel anılar biriktireceksiniz. O yüzden hayatının geri kalanında seninle ilgili planlar yapıyor.

15:51 Saat Anlamı – Eski Sevgilinle Barışacaksın

Eski sevgilinle uzun süredir birbirinize kırgın olduğunuz için konuşmuyorsunuz ancak birbirinizi de çok seviyorsunuz. Yaptığınız ufak tefek hatalar yüzünden birbirinizden uzak kaldınız ancak kısa süre içinde barışacaksınız. Bunun içinde karşılıklı adımlar atmalısınız. Belkide ilk adımı o atacak. Eğer ilk adım ondan gelirse seninde bir adım atman gerekir. 

20:02 Saat anlamı – Seninle Evlenecek

Seninle ilgili çok güzel düşler kuruyor. Seninde onunla ilgili çok güzel hayalleriniz var. Birlikteliğinizi güzel bir adımla aşkınızı taçlandırmaya hazırsınız bunun için ikinizden birinin bu hayali anlatması ve bir adım atmalı. Çok güzel bir ömür sizi bekliyor. Evliliğe doğru giden yolda birbirinizi desteklemeli ve birbirinize anlayış göstermelisiniz. Çok tatlı çocuklarınız olacak ve bu çocuklar evliliğinizi taçlandıracak.

21:12 Saat anlamı – Hep Aklındasın

Hep aklında olan kişinin aklındasın. Senin her zaman düşündüğün kişide seni düşünüyor. İnsanın aklı başka birinde olduğu zaman ne kendini düşünebilirsin nede başkasının işini düşünebilirsin. Sürekli onun aklını meşgul ettiğin için söylenenleri çoğu zaman duymuyor. Sen de onu düşündüğünü ona göstermeli hatta anlatmalısın. Bu durum kesinlikle onu çok mutlu edecektir.

23:32 Saat anlamı – Sana Aşık

Karşılıklı hoşlanma ile başlayan beraberliğiniz güzel bir aşamaya geldi. Bu süreçte ona verdiğin güven ve yaptıklarınla onu kendine aşık etmeyi başardın. İlişkiniz evliliğe doğru yol alıyor ve bu durum mutlulukla sonuçlanabilir. Birbiriniz için doğru kişi olduğunuzu düşünüyorsanız ilişkiniz için çaba göstermeyi ihmal etmemeli ve birbirinizle sürekli ilgilenmelisiniz. Aşkınızın temelleri sağlam ve siz bu temelleri daha da güçlendirmelisiniz. 

Yorumlar

Çift saatlerin anlamları Çift saatlerin anlamları ve tek saatlerin anlamları çok güzel yorumlanmış. Çok uzun olmakla birlikte okuduğunda keyif alabiliyor insan.
emine hepsi yalan!
Berfin Ben çift sate denk geliyorum ama en çok şu şeyler dikkatimi çekiyo 2gundur sürekli takıntı oldu mesela 20..00.12.00 yani saat jep rami gösteriyor bir bilgisi olan varsa lütfen yazsın yoksa kuruntunu yapıyorum
azerbaycanli olaraq cooox eye
Ceyda Hepsi yalan ama okuyunca insan mutlu oluyor