Renault Yeni Austral SUV ön siparişi başlıyor

Ön sipariş kaydını oluşturmak isteyen kullanıcılar, MAİS yetkili satıcıları ve şubelerine ulaşarak 250 bin TL ön ödeme yaparak siparişini tamamlayacak

Google Haberlere Abone ol
Renault Yeni Austral SUV ön siparişi başlıyor

Renault Yeni Austral SUV'un ön sipariş dönemi başlıyor. Renault'dan yapılan açıklamaya göre, Yeni Austral SUV, Renault’nun C segmentindeki tartışmasız iddiasını zirveye taşıyor. Daha sportif bir karaktere sahip Esprit Alpine donanımıyla Türkiye’de satışa sunulacak Yeni Austral’ın fiyatı Techno Esprit Alpine versiyonunun lansmana özel opsiyonlar hariç anahtar teslim fiyatı 1 milyon 190 bin TL olarak belirlendi.

YENİ AUSTRAL'İN ÖN SİPARİŞ DÖNEMİ 24 NİSAN'DA BAŞLIYOR.

Ön sipariş kaydını oluşturmak isteyen kullanıcılar, MAİS yetkili satıcıları ve şubelerine ulaşarak 250 bin TL ön ödeme yaparak siparişini tamamlayacak. Kayıt sürecini tamamlayan ilk 500 kişi yeni Austral’e hazirandan itibaren sahip olacak.

YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP ATLETİK SUV

Verilen bilgiye göre, Bir Renault otomobili ilk kez, dinamik ve etkileyici tasarım özelliklerine sahip, sportif Esprit Alpine versiyonuyla sunuluyor. Yeni Austral, 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi ve 564 santimetrekare OpenR Link bilgi-eğlence sistemiyle sürüş keyfinden ödün vermeden herkes için en iyi teknolojiyi içeriyor.

Arka koltuk 16 santimetre geriye çekilerek segmentinde öne çıkan diz mesafesini sağlıyor. Yeni Austral'daki en yeni nesil Multi-Sense teknolojisinde bulunan 4 farklı sürüş modu ve kişiselleştirme seçenekleriyle her seyahat tamamen yeni bir deneyim anlamına geliyor.

İttifak bünyesinde geliştirilen 3. nesil CMF-CD platformunu kullanan ilk Renault modeli olan Yeni Austral, güçlü ve verimli 160 bg 12V mild hybrid motoruyla yakıt tüketimini ve emisyonları azaltırken aynı zamanda günlük kullanım konforunu da destekliyor.

Yeni Austral Türkiye’de Haziran ayında yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Yorumlar