realme 9 özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar?

realme 9 özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar? realme’nin Sayı Serisi çok yakında yeni versiyonları ile gelmeye hazırlanıyor. İlk Pro+ ürünü de dahil olmak üzere yeni 9 Pro Serisi’ni küresel pazara sunacak ve 5G’nin tüm ayrıntılarını da bekleyenleri ile paylaşacak.

Google Haberlere Abone ol

realme 9 özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadar? Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, 5G ddestekli akıllı telefonlar için altyapı çalışmalarını sürdürüyor. güçlü büyüme ivmesini sürdürdü. realme’nin kahraman ürün grubu, realme Sayı Serisi 2021 yılının üçüncü çeyreğinde 40 Milyon sevkiyata ulaşarak aynı zamanda dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markalarından olmayı da başardı. realme’nin Sayı Serisi çok yakında yeni versiyonları ile gelmeye hazırlanıyor. İlk Pro+ ürünü de dahil olmak üzere yeni 9 Pro Serisi’ni küresel pazara sunacak ve 5G’nin tüm ayrıntılarını da bekleyenleri ile paylaşacak. realme 9 Pro Serisi, Hepsi Bir Arada 5G Sistemi ve  en yeni MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci ile ilkler arasına girecek.

realme 9 Pro+, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemcili Dünyanın İlk Akıllı Telefonlarından

Küresel anlamda kullanıcılarına son teknoloji ve en iyi kaliteyi ulaştırmayı öncelik haline getiren realme, 2020’den itibaren dünya çapındaki kullanıcılarına şaşırtıcı performansa sahip 5G destekli akıllı telefonlar sunmaya da başladı. Ve bu sefer 9 Pro Serisi ile, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci’ye sahip ilk akıllı telefonlar arasına girmenin avantajını yaşayarak, 5G ağlarını destekleyecek.

realme, En Hızlı Büyüyen 5G Android Akıllı Telefon Markaları Arasında 

Counterpoint Research Pazar Analizi şirketinin verilerine göre; realme, Hindistan, Çin ve Avrupa’da sağladığı büyüme oranıyla üçüncü çeyrekte dünya çapında en hızlı büyüyen 5G destekli akıllı telefon markası oldu. realme, %121'lik küresel büyüme oranına kıyasla yıllık %831 büyüyen 5G akıllı telefon satışlarıyla pazarı geride bırakmayı başardı.

Daha fazla bilgi için lütfen realme resmi web sitesini ziyaret edin – https://www.realme.com.tr/ 

realme Hakkında

realme, çığır açan teknolojileri daha erişilebilir hale getirerek akıllı telefon ve AIoT pazarını alt üst eden yükselişteki bir global tüketici teknolojisi şirketidir.  Premium özelliklere, kaliteye ve trendleri belirleyen tasarımlara sahip akıllı telefonları ve yaşam teknolojisi cihazlarını genç tüketicilere uygun fiyatlardan sunar.

2018 yılında Sky Li tarafından kurulan ve “Dare to Leap” ruhunun yön verdiği realme, dünyanın altıncı en büyük akıllı telefon şirketidir ve sadece iki yılda dünya çapındaki 21 pazarda en iyi beş akıllı telefon şirketinden biri haline gelmiştir. 2021 yılının ikinci çeyreği itibariyle, realme Çin ve Güneydoğu Asya, Güney Asya, Avrupa, Orta Doğu, Latin Amerika ve Afrika dahil dünya çapında 61 pazara girerken global kullanıcı tabanı 100 milyonu geçti Daha fazla bilgi için,  www.realme.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar